Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Наруто

Наруто – це манги – комікси, які придумав свого часу автор безліч японських коміксів - Масаші Кішімото. Любиш аніме, його яскравих персонажів і захоплюючий сюжет? Тоді тобі точно сподобається грати з Наруто. Цей хлопчина – головний персонаж однойменної манги і про нього знають не тільки в Японії, але і далеко за її межами. Цілеспрямований і відважний тінейджер давно підкорив серця хлопчиків та дівчаток.

Молодий ніндзя щодня впадає в нові авантюри і пригоди, постійно потрапляє у складні та небезпечні ситуації, в ході яких йому доводиться битися з грізними чудовиськами і створіннями потойбічних світів. Ігри з Наруто – це не тільки бійки, тут є прикольні одягалки, спортивні змагання з боксу або баскетболу, а ще аркади, головоломки, спрямовані на розвиток кмітливості і винахідливості.А так само, екшн так, що враження цього жанру ігор у вас будуть яскраві і запам'ятовуються.

Передісторія Наруто:

найзапеклішим ворогом Наруто в грі є Акацукі, саме з ним ти будеш неодноразово стикатися в ході боїв. Не допусти того, щоб негідник зміг на ділі реалізувати хоча б одну свою підступну і підлий задум чи план.

Всі історії цього розділу по-своєму оригінальні і відкриють тобі таланти і вміння бійця з нової сторони. Зможеш створити свою легенду, де все буде залежати виключно від зроблених тобою дій. Постав перед собою цілі і невідступно слідувати за ними і удача тобі неодмінно посміхнеться.

.
Ігри з мультфільмів