Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ну постривай

Перший радянський мультсеріал, якому присвячені ігри Ну постривай, розповідає про непрості взаємини сірого хижака і хитрого Зайця. Деякі порівнюють сюжет цього шедевра з американської парочкою «Том і Джері» і в чомусь вони праві. Адже обидві історії демонструють протистояння двох тварин, їх смішні сутички та бійки, за якими хочеться спостерігати, адже вони такі кумедні.

1я серія Ну, постривай! під назвою «Весела карусель» з'явилася в 1969р, саме тоді все й познайомилися з Вовком і Зайцем. Проте з часом і характер, і зовнішній вигляд обох персонажів значно змінилися, не зачіпаючи при цьому основний ідеї, що полягає в невпинної гонитві негативного героя за позитивним. Трохи пізніше до Сокольському приєднався Котьоночкін, саме він керував мультиплікаційним процесом з 1969 по 1986 роки.

Завдяки наполегливій праці талановитих і кмітливих людей, всі бажаючі по сьогоднішній день можуть насолоджуватися забавними пригодами героїв. Отже, хто у нас є – хуліганський і не особливо розумний вовк, без моральних цінностей і устоїв. Він любить ображати слабких і беззахисних, а ось перед більш сильними супротивниками завжди пасує. Що стосується Зайця, то він відрізняється добротою і спокоєм, любить спорт та здоровий спосіб життя, займається самодіяльністю і всіляко уникає зустрічей і контактів з переслідуючим його сірим хамом.

Невдачливого хижака дико дратує вухатий, особливо той факт, що він не в змозі його зловити. Хоча, коли ти відкриєш Ну, постривай, здогадаєшся. Швидше за все Сірий і не хоче їсти Зайчика, йому цікавий сам принцип полювання і погоні. Йому подобається переслідувати свою здобич і до чогось прагне, це і є сенс життя, іншого він просто не знає.

.
Ігри з мультфільмів