Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Барбі як фея

  Назва англійською: Barbie as a fairy

  Важко буде знайти у сучасному світі людину, яка б не чула про нашої розумної красуні. Всі від мала до велика, знайомі, або як мінімум чули про привабливості, винахідливості і мудрості героїні. Вона - це сучасний еталон краси, стилю. Лялечка любить вести активний спосіб життя, різноманітне дозвілля. Тому намагається якомога частіше брати участь у різноманітних конкурсах, змаганнях. У неї є чимало талантів і чеснот. Багато читає, добре танцює, прекрасно співає, пише вірші і музику.

  Сьогодні тобі доступна абсолютно безкоштовна гра Барбі фея. На моніторі буде зображена фотографія зі зйомок нового фільму, в якому наша модниця відіграє найголовнішу роль. Лялечка дуже давно мріяла знятися у фільмі, нарешті цей момент настав. Тому вона показала нам картку, яка була зроблена на зйомках. Як завжди Барбі витончена, струнка і міла.

  У героїні одне прохання, зробити пазл з її фотографії. Ми це зробили, адже відмовляти дівчатам, особливо таким – негарно. А тобі як раз і потрібно зібрати цю мозаїку. Повір, нудьгувати точно не доведеться, так як головоломка захоплююча і цікава. Ретельно вивчи початкове зображення, запам'ятай всі деталі. А тепер збери всі увагу і вперед. Ми впевнені, що ти обов'язково впораєшся з цією роботою на ура!

  .
Ігри з мультфільмів