Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри Аліса в країні чудес

Казковий світ Аліси в країні чудес
Цікава історія Льюїса Керролла про любознательную даму досі залишається популярною, виходять свіжі екранізації, як у вигляді фільмів, так і мультиків. Гри Аліса в країні чудес розкажуть про пригоди фантазеркі, яка через звичайну зовні кролячу нору потрапила у фантастичний вигаданий світ, якого немає в реальному житті. Тут ньому живуть дивні істоти, з ними ж і знайомиться згодом Аліса, а також всі хто вирішив скласти дівчині компанію.

За сюжетом головної героїні сім років, і через свою непосидючість, грайливості і пронозливості вона несподівано для себе опинилася в Країні Чудес. Попереду її чекає багато великих таємниць і секретів, чимало знайомств з різними дивними особистостями.

Першим зустріла дівчина кролика, у нього дивакувату світогляд, але зате він відрізняється гостинністю і хорошим почуттям гумору.

Далі у нас йдуть брати Труляла і Траляля, їх імена говорять самі за себе, хлопці просто обожнюють радіти й сміятися і готові труїти свої жарти вічно.

Що стосується Чеширського Кота з посмішкою, то він заслуговує окремої уваги. Пухнастим і добрим він здається тільки спочатку, а насправді у нього гострі пазурі і зуби, і в разі чого кіт може відмінно захистити свою господиню Герцогиню. Аліса в країні чудес називає цього цінителя Чешик, так як вважає його своїм другом. Кіт іноді бурчить, а якщо відверто чимось незадоволений, то починає активно бити хвостом. При бажанні чарівний звір може стати невидимим і залишити видимими тільки голову або губи.

Тут зустрінеш Болванщика – він майстер по виробництву Капелюшків і Аліса в країні чудес дізналася, що головні убори він робить для всіх жителів під замовлення, а при вільній хвилині займається виконанням веселих пісень на концертах.

Березневий Заєць - ще той витівник, не пропускає жодного застілля, злегка придуркуватий і вмовляє кожного зустрічного випити з ним, Аліса в країні чудес теж була піддана умовлянням сьорбнути вина.

Є й інші персонажі, яких побачиш запустивши гру Аліса в країні чудес – це гусениць а, червона королева, черепаха Квазі. Періодично всі вони будуть виникати ході розвитку подій і подавати підказки, або навпаки підкидати головоломки. Ти відвідаєш такі місця, як Квітковий і Грибний світлий Сад, Білий і Червоний Замок, а також Божевільне Чаювання.

Гри Аліса в країні чудес

У кожній грі Аліса в країні чудес геймер зустрічається з новими місіями та завданнями, захоплюючими турами, які необхідно успішно долати, щоб показати свій рівень. Кожна пригода було описано на сторінках книги Доджсона, цей письменник у школі викладав математику. Тому готуйся отримати незвичайні доручення, завдання з математичними ребусами будуть супроводжувати вас усюди. Вирушиш для польоту по темній печері, збереш там чимало корисних штучок.

до Речі, пару раз доведеться влаштувати лови з кроликом, щоб нагодувати його морквиною. Якщо зможеш проявити терплячість і завзятість, то отримаєш солідну нагороду за старання. Щоб почути про інші подробиці, просто стартуй їх проходити по черзі і тоді всі загадки стануть поступово розкриватися. Успіху і приємного проведення часу!

.
Ігри з мультфільмів