Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Доктор Плюшева

Якщо створити рейтинг найбільш важливих і відповідальних професій, робота дівчатка, про пригоди якій розповідають гри доктор Плюшева, точно туди входить. Щоб стати хорошим лікарем, необхідно не тільки мати досвід, знання і відповідні навички, а й бути уважним, терплячим і акуратною людиною.

Шестирічна милашка давно для себе вирішила, що вона хоче нести в світ добро і користь, допомагати тим, хто цього потребує, так і з'явилися квести доктор Плюшева. Ясна річ, що крихті ще ніхто не довірить справжніх пацієнтів, інструменти та ліки, але ніхто не заважає докторові Плюшевою вчитися всьому в жартівливій манері. До того ж в кімнаті маленької панянки повно звірят, ось на них як раз і можна практикуватися.

Варто також відзначити, що у доктора Плюшевою є чарівний стетоскоп, з його допомогою вона з легкістю спілкується зі своїми друзями, завжди знає, чого вони хочуть і як їм допомогти. Якщо сумуєш і не знаєш чим себе зайняти, то відкривай пригоди доктор Плюшева і ти прийдеш у захват від їх захоплюючого і цікавого сюжету.

Працьовита героїня із задоволенням ознайомить геймерів ближче з усіма мультяшними персонажами, покаже книгу, куди записує вилікувані недуги, поділитися досвідом і взагалі, знайде, чим зайняти дозвілля. Наполеглива доктор Плюшева неодмінно в майбутньому стане кращим лікарем цієї клініки, а поки що вона рятує своїх м'яких товаришів і дарує їм турботу. А перед тим, як ти поринеш у процес, перелічимо ще раз основних дійових осіб.

насправді доктора Плюшеву звуть Дотті, зовсім скоро вона піде в школу, а поки що дивачка рятує життя своїм друзям. Якщо приєднаєшся до неї, то обзаведешься такими знайомими, як овечка Леммі, дракончик Стаффи, рибка Піскун, сніговик Чіллі, бегемотиха Хеллі і не тільки. До речі, у дитини ще є батьки, а також брат Донні, всі вони також іноді будуть з'являтися.

.
Ігри з мультфільмів