Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Хокей

Хокей в реальному та віртуальному світі
Багато хлопчаків у дитинстві мріяли стати професійними хокеїстами, адже це спорт для найсильніших і відважних, не дарма є пісня «Боягуз не грає в хокей». Кожен хокеїст носить форму своєї команди, вміє правильно застібати шолом і міцно тримати ключку, точно б'є нею по шайбі і легко ковзає по льоду, обходячи супротивників, щоб забити гол у ворота суперника. Гра хокей дадуть можливість всеем бажаючим відчути себе частиною крутої хокейної команди, гравці зможуть битися на льодовій арені з серйозними «ворогами». У комп'ютерній версії присутні і класичні правила, і захоплюючі емоції.

В залежності від принципу гри, вибирай собі або команду, або одного конкретного гравця і допоможи йому добитися успіху. Спробуй вжитися в роль і відкривай люту полювання на шайбу. Зробити навіть в грі це вельми складно, адже противника не стоїть осторонь, він надає протистояння, та й воротар біля воріт не просто так треться, він захищає їх і досить успішно. Постарайся його перехитрити і таки влаштувати чорний плоский предмет в ціль.

Граємо в хокей
Ігри цього розділу більшою мірою залучать і зацікавлять чоловічу половину. За рахунок комп'ютерної реалізації хокею у всіх з'явилася можливість випробувати свої сили і вміння у відмінному симуляторі. Підключайся до боротьби, спробуй встояти на льоду, відібрати у недруга шайбу, а потім влучно відправ її в чужі ворота. У деяких ігор є кілька режимів складності і якщо поки у тебе досвіду замало, то не берись за найважчий. Для початку поупражняйся в простій версії і тільки потім поборися за звання чемпіона. Не забувай, що результативність гри залежить від підготовки, спритності і влучності, чим більше точних дій зробиш, тим кращого ефекту доб'єшся. Доклади максимум зусиль, щоб отримати бажане золото на цьому змагань з хокею.

В даному спеки можна побачити самі класні флеш ігри хокею на льоду, геймери неодмінно оцінять їх і зможуть впоратися з усіма місіями. Спочатку рекомендуємо ознайомитися з усім запропонованим асортиментом ігор, розглянемо наявні варіанти кібер спорту, тут маса гідний ігор. І якщо є бажання, а також вільний час, то вияви свої таланти, «розстріляй» ворота шайбами.

незалежно від того, яку гру хокей ти вибереш, процес тебе не розчарує, а навпаки захопить. Грай зі спокійною душею скільки завгодно, обмежень немає ні по часу, ні по іншим параметрам. Спорт гарний у будь-яких своїх опорах і якщо ти справжній фанат хокею, але немає поруч ковзанки і напарників для гри, не лиха, онлайн хокей прийде на допомогу і подарує дійсно яскравий і незабутній дозвілля.

.
Ігри з мультфільмів