Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Овечки

Героями мультиплікаційних історій часто стають тварини. За ними забавно стежити в звичайному житті, в комп'ютерній вони ще більше потішні. Не рідко вони володіють умінням розмовляти або пристрастю до пригод і авантюр. Взяти того ж баранчика Шона. Цей бешкетник анімаційного серіалу, придуманого Ніком Пором, ненавидить нудне животіння в селі. Його напарники завжди підтримують затії шалуна і спільними зусиллями кучеряве персонажі досягають поставлених цілей. З цими диваками можна дивитися фільм, він вже є в мережі, його навіть скачати не складно, було б бажання.

Звірині підступи і витівки

Не тільки діти, але багато дорослих зацікавилися короткометражками про невгамовних звірів. Шанувальників у банди парнокопитних пристойну кількість по всьому світу. Спостерігати за непосидами - суцільне задоволення. Фермеру досить відлучиться на півгодини і його звірина переверне сарай догори ногами. Причому мова йде не тільки про одному конкретному чинному особі. Овечки – любителі відриватися і веселитися. З іграми овечки ти матимеш шанс класно організувати вільний час. Освоїш правила стрижок, візьмеш участь у змаганнях, зробиш чимало мандрівок і вирішити безліч головоломок. Повний перелік майбутніх заходів розписувати не будемо, щоб зберегти інтригу. Дізнаєшся про все самостійно, коли запустиш ігри про овечок.

Безмежні можливості віртуальної живності

Стало цікаво, що ж затівають кучеряве єгози в новий рік? Тоді ігри овечки розставлять все по своїх місцях і наочно продемонструють, що для крутого відпочинку не обов'язково летіти на курорт. До речі, не рекомендуємо необачно приходити до думки, що все намечающиеся приколи будуть відбуватися виключно на території невеликого села. Так, рідний дім овець розташувався саме там. Але ніхто їх не змушує сиднем сумувати в хліві і пастися на обмеженій ділянці галявини. Наберися терпіння і поступово сюжетні лінії розкриють потенціал «постачальників» теплою і якісної овчини.

Цікаві сюжети ігор овечки розкажуть чимало легенд про симпатичних звіряток. Не тільки початківці геймери, але і досвідчені захочуть пройти випробування, що випали на частку допитливого худоби. Не відмов собі в задоволенні відволіктися від монотонної рутини, тим більше зробити це не складно. Одна справа розглядати фото і картинки, інше – особисто у всьому брати участь. Оригінальне родео і смішна полювання – гідний варіант для проведення часу.

Старі знайомі і друзі в барвистих кадрах

Варто зробити акцент на відомої серії прикольних бродилок з логічними завданнями, пастками і секретом. Без хитрості і кмітливості з квестами «Home sheep» розібратися не вийде. Налаштуйся приміряти на себе роль екскурсовода. «Додому, овечки» - це дивовижна і непередбачувана пригоду. Твоє завдання – допомогти всім баранчикам дістатися в зазначений пункт призначення. З кожним рівнем це робити все складніше. А друга частина легендарної флешки змусить напружити звивини навіть бувалих хлопців.

Приготуйся провести компашку по заплутаних вуличках Лондона, схожим на лабіринт. Побуваєш у похмурих і загадкових підземеллях і навіть опинишся на просторах безкрайнього космосу. Перспективи значні і гріх втрачати. Головне, пристосуватися і злагоджено працювати. Використовуй таланти своєї команди і успіх не змусить себе чекати. Доводилося чути про злих птахів? В іграх з овечками зустрінеш інших не менш агресивних вихованців. Подивимося, кому вдасться здобути перемогу, і як довго протримаєшся на фронті гарячих бойових дій. Удачі у всіх починаннях, вір у власні сили і станеш чемпіоном.

.
Ігри з мультфільмів