Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Папа Луї

Кращий віртуальний ресторанний працівник – це персонаж гри папа Луї, багато хто напевно вже чули про цього вусатого кулінара. Йому підвладні будь-які кулінарні напрямки, він готує пончики, піцу, гамбургери, морозиво, пасту, лазанью і багато чого іншого. Всі його страви виконані на вищому рівні, не дивно, що у тата Луї так багато замовлень і всі ігри з ним неймовірно цікаві. З кожним днем в будь-якому кафе, де б не працював тато Луї, стає більше клієнтів.

Якщо хочеш перейняти досвід легендарного кухаря, вибери будь-яку гру з участю папи Луї і спершу успішно пройти стадію навчання, щоб потім перейти до наступного етапу. Незабаром гравцеві доведеться самостійно обслуговувати прийшли без чиєї-небудь допомоги, причому кожному необхідно догодити, щоб отримати пристойні чайові. Готуйся, людей прийде багато, але зручно, що можна готувати і обслуговувати паралельно, головне – нічого не наплутати і не зіпсувати.

Коли набридне стояти біля плити, їдь разом з татом Луї розвозити піцу. Трохи покатаєшся на машинці, а потім тебе за спритність і кмітливість підвищать. Доведеться почати випікати смачні десерти і радувати голодний народ. Одним словом, нудьгувати в ігри папа Луї часу не буде, з них постійно відбуваються різні ситуації.

Гравці зможуть придбати корисний досвід, отримають можливість приміряти на себе роль офіціанта, кухаря та адміністратора ресторану. Але не варто лякатися, на перших порах в будь-якій грі з татом Луї буде не складно, зможеш звикнути і пристосуватися, вивчити меню і принципи виконання замовлень. Поступово заробиш грошей, придбаєш закладу для поліпшення, і завдяки цьому воно стане ще крутіше. З'являться нові позицію в меню, оновиться інтер'єр, ще з'явиться місце – переваги на обличчя.

Завжди уважно вислуховуй побажання, вчасно принось приготовані страви, забирай брудний посуд, сади відвідувачів і тоді тато Луї зробить тебе своїм почесним напарником.

.
Ігри з мультфільмів