Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Парк Юрського періоду

Динозаври з минулого в сьогоденні
Не так давно пройшла прем'єра захоплюючого фільму, кіно показали як в звичайному форматі, так і в 3д. Глядачі були в захваті від побаченої картини, і результати перевершили всі очікування, адже стрічка вийшла дійсно успішною і вона істотно краще трьох частин, що вийшли раніше. Перший фільм знятий в 1993 році і називається він Парк Юрського періоду, друга частина показана через чотири роки, ну а третя в 2001 році. Чотирнадцять років довелося чекати шанувальникам динозаврів нової історії, але це того варте.

Квести в цьому розділі присвячені персонажам і подіям гри парк Юрського періоду. Знайдеться чимало охочих, як серед дітей, так і серед старшого покоління, які захочуть поринути у країну травоїдних і хижих доісторичних істот. Великі, просто величезні, дрібні, літаючі, бігають, повільні і швидкі, з панциром і довгою шиєю, з рогом і кігтями – динозаври бувають різними і всі їх види, що існували раніше, досі не відомі людині. Гра парк Юрського періоду – це можливість дізнатися більше про минуле нашої планети. І якщо ти фільми вже подивився чи тільки збираєшся це зробити, то не проходимо повз яскравих і захоплюючих ігор парк Юрського періоду.

Нова історія або тираннозавр з високим інтелектом
Кіно Світ Юрського періоду починається зі знайомства з двома хлопцями, один з них старшокласник, другого ж років дванадцять. Їх батьки відправили їх на острів-атракціон під назвою Світ Юрського періоду, саме там працює рідна сестра мами хлопців, які вважали це пригода розвагою. Вона пообіцяла влаштувати своїм племінникам незабутню екскурсію по своїх володіннях, але була так зайнята, що доручила «прогулянку» своєї асистентки, любила поговорити по телефону зі своїми подружками на тему майбутнього весілля.

Але ближче до суті, перейдемо до основної сюжетної лінії, то їй і присвячені ігри парк Юрського періоду. В центрі розробок постійно ведуть експерименти, з метою створення нового, унікального і несхожий ні на кого динозавра, він повинен бути страшним і жахливим, глядачі таке люблять і тоді кількість відвідувачів зросте. Власники острова все це не сприймали серйозно, тільки один хлопець розумів, наскільки це небезпечна затія.

У результаті дослідження увінчалися успіхом, і був виведений величезний білий динозавр, його висота п'ятнадцять метрів і він виріс в повній ізоляції, а коли досяг своєї досконалості, то почав активно діяти. Його інтелект виявився вражаючим, навіть люди не відразу розкусили обман свого творіння і зрозуміли в чому справа занадто пізно. Тварюка просто знищувала все і всіх на своєму шляху, всі співробітники та гості острови опинилися у величезній небезпеці, в тому числі і хлопчаки. Навіть досвідчені військові не змогли впоратися з таким супротивником і понесли втрати. Атракціон руйнувався, все в паніці намагалися врятуватися, але рішення прийшло саме собою. Тиранозавр Рекс бився з мутантом і з допомогою більш дрібних своїх побратимів зумів здобути перемогу.

Люта битва двох махін справді була видовищною, якщо у тебе є бажання побувати в шкурі дикого монстра, ігри Парк Юрського періоду дадуть таку можливість. Поринь в атмосферу віртуального та яскравого світу, тут можна нічого не боятися, так як бродилки абсолютно нешкідливі.

.
Ігри з мультфільмів