Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Паркур

Паркур – сучасне хобі
Кожне покоління має свої певні інтереси, і якщо скласти список з хобі дітей, підлітків і молоді, то можна отримати деякий абстрактний портер. Наприклад, якщо не так давно у дворі можна було побачити дівчат і хлопчиків, які грають у скакалки, лапта, класики, то ще трохи згодом їх витіснили приставки «Сега» і «Денді». Сучасні діти стали більш спритними, швидкими, допитливими, вони скрізь шукають нових відчуттів, навіть адреналіну, яскравих емоцій, все це можна отримати в ігри паркур.

Складно буде знайти такої людини, яка б ніколи не чула про паркур, на сьогоднішній день це вже майже мистецтво. Вправно і красиво долати різні перешкоди зможе далеко не кожен. А якщо створити цілу смугу зі всілякими біговими бар'єрами, перешкодами та іншими перешкодами, то вийде влаштувати справжнє шоу. До процесу також частенько підключаються архітектурні споруди, паркани і стіни, дахи, парапети і не тільки, паркурщиків з усім впораються на ура і викличуть захоплені погляди.

Адреналінові стрибки

Варто відзначити, що паркур досить небезпечний і може завдати шкоди здоров'ю, якщо людина буде необережним. Проте в комп'ютерному світі можна не боятися реальних травм, тут є шанс спокійно ризикувати і не переживати про наслідки.

Ігри паркур зацікавлять своїм сюжетом багатьох, і дадуть масу можливостей весело і цікаво провести дозвілля, як в команді, так і самостійно. Уважно вивчи можливості свого персонажа і використовувати їх по максимуму, залучи гнучкість, спритність, стрибучість і постарайся досягти всіх поставлених цілей. Тут немає обмежень і якихось рамок, можеш експериментувати при бажанні, подібні дії в грі паркур схвалюються.

Трюки на вулиці

На нашому сайті є чимало ігор паркур і вони порадують шанувальників екстриму і драйву захоплюючими місіями та завданнями. Запам'ятай – основна мета це низка заплутаних перешкод, які можуть бути як статичними, так і переміщаються, часом навіть люди або тварини стануть заважати і доведеться обминати їх. Готуйся до зустрічі з високими будинками, слизькими сходами, сходами, дахами, поручнями, рампами, відчуй в собі дух істинного паркурщика і не впади в бруд обличчям.

Отже, якщо вже твердо зважився спробувати себе в грі паркур, тоді вистачить розслаблятися, скоро доведеться багато бігати. Натискай кнопки і роби маніпуляції мишкою, це дозволить витворяти кульбіти, сальто, перевороти в повітрі і перекиди. Чим далі зможеш пробратися вперед, тим більш цікаві місії будеш одержувати для виконання. І не важливо, що в житті ти такого робити поки не вмієш, тут головне – не твоя фізична підготовка, а вміння логічно мислити, кмітливість і інтуїція. Якщо дані навички присутні, то тоді ніщо не завадить стати успішним спортсменом.

.
Ігри з мультфільмів