Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри пазли

Мозаїка або як її ще називають ігри пазли – це плутанина з яскравих шматочків однієї цільної картинки, склавши які в певному порядку, можна отримати зображення. Цей жанр користується популярністю як у дітей, так і дорослих завдяки різноманітності завдань, складність яких дуже просто регулювати. Чим більше деталей і чим вони дрібніші, тим важче впоратися з вирішенням головоломки.

Форма частинок так само може різнитися від рівня до рівня, наприклад вони можуть бути квадратні, можуть бути трикутні, а можуть бути неправильної форми, підходячи один до одного спецфиальными пазами-зачіпками, які тримати картинку разом, не даючи розвалитися. Хочеться також відзначити, що пазли вважаються інтелектуальною грою, яка розвиває мислення і логіку дітей. Склавши черговий пейзаж або кадр з мультика дитина дізнається щось нове для себе з життя тварин, казкових персонажів та простих людей.

Існує кілька тактик, як правильно складати пазли. Можна починати з одного з кутів і поступово, підставляючи до нього шматочки рухатися в протилежний кут. А є варіант починати з середини. Але найбільш дієвий, на нашу думку – знайти відразу 4 кутових фрагмента, поставити їх на місце, потім йти до центру.

Трохи історії пазлів:

Перші згадки ігри пазли попадаються на очі в 18м столітті в Англії. Вчитель географії, розробляю методики навчання студентів розрізав карту світу на частини і хаотично розкидав її по дошці, а учні повинні були підставити пазлики так, щоб вийшла правильна картинка. Цей метод так прижився в сфері освіти, що використовується донині, він дійсно допомагає швидше запам'ятовувати розташування материків, океанів і морів.

.
Ігри з мультфільмів