Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Пегаси

Поважаєш міфологію і все з нею пов'язане, тоді не проходь повз захоплюючого жанру розваг. Зовні ці тварини схожі на коней, у них струнке мускулисте тіло, витривалі ноги, блискуча шерсть і відмінна загривок. Відмінність з звичайними скакунами у пегасів полягає в тому, що у них є крила, великі і потужні, що дають можливість парити високо в хмарах і злітати кулею вгору. Тут ти будеш долати довгі відстані без нічого і дізнаєшся, який все-таки у цих парнокопитних рішучий характер.

Казковий кінь без роздумів кинеться допомагати, якщо той потрапив у біду, він буде поспішати щосили, більш вірного і відданого товариша з безкорисливим вдачею важко відшукати. До речі, якщо вам доведеться зіткнутися з негативними героями, то пегас відкине всю свою доброту і милосердя в бік і відважно постоїть за себе, не дивно, що Зевс вибрав собі саме такого жеребця, адже їздити на ньому – це одне суцільне задоволення.

та й ігри пегаси це завжди весело, вони люблять активний і динамічний дозвілля, обожнюють різноманітність і завжди з радістю підтримують прикольні задуму, так як нудьга їм не по душі. Якщо хочеш подружитися з міфічними істотами, постарайся проявити в їх адресу турботу і увагу, ніжність і ласку.

Якщо готова класно провести час, тоді приєднуйся до крилатого жеребцеві, носівшему блискавки самому богу грому. Пролети разом з ним через незвичайні місця, збери потрібні артефакти, проберись через всі перепони, не сталкивайся з небезпечними предметами, щоб не нашкодити здоров'ю персонажа. Бажаєш більш творчого завдання, тоді ігри пегаси одягалки – це саме те, міняй вигляд пегаса, підбираючи гриву, хвіст та інші аксесуари. Можеш також відкрити собі головоломки, логічні задачки приводять у захват конячок, їм подобається вирішувати складні квести. За кожний успішний крок будеш отримувати нагороду, приємні сюрпризи і завжди розраховуй на допомогу друга.

.
Ігри з мультфільмів