Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Пірати

Який хлопчик не мріяв стати піратом? Всіх хлопців манять пригоди, життя на кораблі, шум хвиль і пориви свіжого вітру. Всім хочеться битися з ворожими кораблями, зустріти і подолати якесь морське чудовисько, а також знайти свою кохану. Ігри Пірати дадуть вам можливість відчути себе справжнім піратом і поринути з головою в захоплюючі пригоди.

Перші флібустьєри почали свою діяльність ще в 16 столітті в місцях, де процвітала торгівля. В основному, це були торгові шляхи на найбільші ринки того часу, які знаходилися в Південній Європі, на Близькому Сході та в Індії. Діяльності корсарів ніхто не заважав, так як у влади не було можливості контролювати неосяжні морські простори і змусити розбійників підкорятися міжнародним нормам і правилам. До речі, у Східній Африці піратство процвітає досі всі з тих же причин.

Самими жорстокими вважаються північноафриканські бербери, такі пірати ігри не розуміють і не люблять. Вони промишляли на шляху з Іспанії в Ісландію. Розбійники з легкістю захоплювали суду, грабували їх, а після – топили. Всі їх атаки були раптовими і дуже швидкими, тому у жертв не було ні найменшого шансу на порятунок. Найчастіше бербери нападали, щоб захопити людей для подальшого їх продажу в рабство. Вони настільки активно займалися работоргівлею, що навіть могли позмагатися з торгівлею африканцями.

чи Знаєте ви, що існує канонічний образ пірата для мультфільмів і фільмів? В іграх пірати – це неохайні, неголені чоловіки середнього віку. На одному оці у них чорна пов'язка, замість однієї руки – гак, а замість ноги – палиця. На плечі у такого флібустьєра завжди сидить папуга, що говорить, що знає багато міцних слівець. Природно, справжні пірати, грати з якими ви можете в даному розділі, такими не були. Проте в кіноіндустрії прижився саме такий, досить перебільшений образ.

.
Ігри з мультфільмів