Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Пірати карибського моря

Хто може проміняти життя людини на корабель? Пірат карибського моря! Флібустьєри вже пришвартовані і чекають тільки вашого сигналу до відплиття. Поспішайте назустріч солоного вітру і справжніх пригод!

Фільми компанії Дісней про Джека Горобця, точніше капітана Джека Горобця, буквально завоювали шанувальників зі всіх континентів. Борознячи океани, зупиняючись то тут, то там, історія про забавного морського розбійника, зіграного легендарним Джонні Деппом, подарувала дорослим й дітворі море задоволення, залишила незабутнє враження в серцях глядачів. Фільм, наповнений романтикою розбійницької життя. Кожен знайде для себе цікаву сюжетну лінію: любов, містика, баталії, дружба і т. д.

Крім названого триразового номінанта на премію «Оскар», нас тішать такі гіганти кіно як Пенелопа Крус, Кіра Найтлі, Орландо Блум та інші. Справа не тільки в зоряному складі картини, але і в самому сюжеті. Адже тема подорожей флібустьєрів з містичним морським просторам була на час забута. Завдяки «Walt Disney Picture» вона відродилася, подібно до птаха фенікс.

Пірати Карибського моря знайшли фанатів по всьому світу. Адже тут вас затягує у вир небезпечних пригод, хитрих завдань, захоплюючих битв і погонь. Вам належить проявити стійкість, відвагу, і гострий розум. Ви вже чуєте крики чайок, шум хвиль, лопотіння вітрил? Відчуваєте на обличчі солоні бризки Атлантики? Це значить, що настав час для гри Пірати Карибського моря і відчути себе сміливим корсаром. На абордаж!

.
Ігри з мультфільмів