Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Південний парк

Вже давно жанр анімації перестав бути прерогативою дитячої аудиторії. Ми колись були малечею, дивилися мультики і тепер вимагаємо продовження банкету. Благо, анімаційні студії вловили ностальгію змужнілого покоління і почали працювати над всілякими казками, а потім і забавами, які б радували. Можливо, виконувати роль першопрохідців цього напряму довелося Сімпсонам. Однак навіть вони спрямовані на підростаючу молодь. А ось мульт, про який зараз піде мова, показують пізно вночі, бо як дітлахи не просто не зрозуміють його, але їм би краще не бачити його раніше 18-ти.

Передісторія
«Південний парк» - другий за тривалістю мультсеріал. Він виходить на телевізійні екрани вже більше 18 сезонів поспіль. Це говорить про те, що цей проект не просто має приголомшливий успіх, але все ще актуальний стільки років. У далекому 1997 році телеканал Comedy Central запустив «Південний парк», і він буквально відразу ж завоював нереальну популярним. Люди виростали з нестаріючими учасниками цієї саги. Мільйони з усього світу стали фанатами яскравого чорного гумору в театрі, яким і є Південний Парк. Не дивно, що пройти місії гри Південний парк жадає армія фанатів цього шоу.

Ласкаво просимо в Південний парк
Якщо ти великий фанат сатири, то ці приколи розкриють його в повній мірі. Дії кожної частини розгортаються у вигаданому місті, який знаходиться в Колорадо. Він розташовується поблизу канадського кордону на півночі штату, тому більшість персонажів завжди носять шапки. Але все це здається неважливим завдяки навмисне примітивної графіку. Зовнішність персонажів відходить на другий план, залишаючи тільки злегка аморальний сарказм. Все це супроводжує і наші аркади.

Як в епізодах Південний парк, зустрінеш висміювання всіх переконань, стереотипів. Мультах порушується цензура і зачіпаються заборонені теми. Але це – не образи, а лише бровада на почутті гумору. Головне, що події завжди відображають сучасну культуру і перегукуються з світовим розвитком в цілому. Жоден мало-мальськи важливий випадок не буде упущений уважними сценаристами. Кожен політик, співак і громадський діяч отримає свою частку сатири. Тут безліч спірних моментів, проте, одне залишається незмінним – вірні друзі.

Члени команди Південного Парку
Південний парк тримається на п'яти китах. Що ж, будьте знайомі:

Ерік Картман – хлопець, який відомий своєю любов'ю до Гітлера, жорстокістю, агресією і садистськими нахилами. Є думка, що під час гри Південний Парк з його участю діти отримують чітке уявлення, що добре, а що погано.

Стенлі Марш – самий тверезомисляча герой в іграх Південний парк. Навіть у картині він часто висловлює мораль епізоду словами «Сьогодні я багато що зрозумів».

Кайл Брофловски – скептично налаштований малий, який завжди виявляє абсурдну поведінку дорослих.

Кенні – дитина з неблагополучної родини. У кожному епізоді він гине іншим способом, а горе-батьки народжують нового, ідентичного попереднього.

Леопольд Скотч – тимчасова заміна Кенні. Проте завдяки своєму простодушності, оптимізму та іронічному погляду на речі полюбився глядачам і з шостого сезону не покидає компанію друзів серіалу.

Кожна гра Південний парк дозволить поспілкуватися з улюбленими героями поза ефіром. Угорайте разом з цієї божевільної компашкою в кожній грі, і не забувайте забирати дітей подалі від монітора!

.
Ігри з мультфільмів