Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри поцілунки

Любов – найпрекрасніше почуття, яке можуть відчути люди. Про неї написано безліч книг, п'єс і пісень, а також знято величезну кількість фільмів. Любові присвячені навіть сучасні комп'ютерні ігри поцілунки. Твори про кохання особливо подобаються дівчаткам, адже вони натури витончені і романтичні, і з дитячих років мріють про прекрасного принца. Але що робити, якщо друга половинка ще не зустрілася? Ігри поцілунки дадуть шанс втілити романтичні мрії в реальність.

Такі квести наповнені добротою, щирістю та іншими світлими пориваннями, в них немає ні краплі зіпсованості або вульгарності. Цілуються герої завжди відчувають один до одного симпатію, повагу і ніжність. Вони дають зрозуміти дівчаткам, що поцілунки – це відвертий і інтимний момент, який відбувається між люблячими людьми. Персонажами флешок є всім відомі герої фільмів, серіалів і мультфільмів, які долали безліч перешкод заради своєї половинки, проходили крізь зраду та небезпеки, але змогли зберегти свої стосунки.

На жаль, зараз любов знецінюється. Їй спекулюють у великому числі низькосортних картин, програм і пісень. Однак у часи Пушкіна, Шекспіра, Байрона поцілунки вважався чимось дуже дорогим та близьким, адже отримати його від прекрасної панночки було неймовірною, найвищою нагородою для закоханого юнака. Сьогодні ж це чарівництво зникає, але в дитячих серцях все ще живе надія на високе світле почуття. Цілуватися ігри допоможуть юним серцям підтримувати цю надію!

.
Ігри з мультфільмів