Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Погане морозиво

Успіх поганого морозива
Складно буде знайти такого, який би не любив це ласощі, цей солодкий холодний десерт просто незамінний влітку. Різної форми, кольору і смаку буває дане частування і не всі в курсі, що молочне ласощі може бути ще й з характером. Ігри погане морозиво дадуть можливість всім шанувальникам незвичайних і цікавих головоломок познайомитися із забавним персонажем.

Реліз головоломки погане морозиво – це плоди наполегливої праці компанії NitromeLtd. У 2010 році з'явилася захоплююча флешка з назвою Bed lceCream. Перша частина моментально отримала велику популярність, вона дійсно підкорила публіку. Саме тому почали з'являтися нові версії, наслідувачі тут же почали активно займатися створенням аналогів. Однак їхні надії з гуркотом провалилися, тільки оригінальна версія займала високі позиції в рейтингу, її жалюгідні копії не удостоїлися практично ні якого уваги

Полюємо разом
Якщо ти хочеш спробувати свої сили у погане морозиво, то попереджаємо, що для цього знадобиться не тільки реакція, але й уміння логічно мислити, а також хороша швидкість і спритність. Тільки тоді вдасться здобути перемогу над ворогом. Зручно, що в погане морозиво одночасно може рубатися як одна людина, так і два. А значить, можна запросити друга для віртуальних розваг і влаштувати класне змагання. В ході азартного битви у результаті з'ясувалося ім'я переможця. Дух суперництва підстьобував і мотивував кожного і переможцю довелося постаратися на славу.

Отже, події розгортаються в холодному місці, тут багато снігу і льоду. Кожен геймер повинен керувати своїм персонажем, виглядає він як ріжок. І полювати він виключно на свіжі фрукти, так як з їх додаванням начинка стане ще смачніше. Головне, не тільки накопичити максимальну кількість полуниці, але і не стати жертвою ворога. Противники намагаються захищати вишеньки і виноград, і на різних рівнях належить стикатися з суперниками.

Чим далі зумієш пробратися, тим складніше буде надавати протистояння ворогам. Доведеться зводити справжні крижані стіни, а також будувати інші пастки. Всі частини гри погане морозиво заслуговують поваги, виконай по черзі кожну місію, стань кращим збирачем фруктів, втамуй дикий апетит героя і зможеш пишатися успішним результатом.

.
Ігри з мультфільмів