Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Погані свинки

Хто такі погані свинки?

Про жанр Angry Birds знають багато, так от у цих популярних персонажів тепер з'явилися «брати по зброї», ближче з ними познайомитися дадуть можливість гри погані свинки. Ці хрюкающие вихованці з цікавими пяточками ведуть свій квест – їх головна мета, роздобути всі шматочки карти. Зробити це досить непросто, доведеться задіяти і будувати різні апарати, щоб долати рівні. У минулій історії погані свинки змагалися зі злими птахами, а тепер вони вирішили влаштувати свій світ. І він не має злих птахів жодного відношення. Тваринам доводиться постійно споруджувати механізми, з їх допомогою вони добираються до тих місць, де заховані частини заповітної карти.

Примітно, що кожен раз, коли погані свинки намагаються виконати місію, на їх шляху постійно виникають різні труднощі і проблеми, то колесо по шляху відвалиться, то коробка з вибухівкою виникне несподівано, тому вони то і справа отримують каліцтва.

Особливості проходження гри Зелені свинки

У аркаднах ти будеш намагатися досягти максимальних результатів відразу за кількома показниками, а це значно ускладнює завдання. Основна місія полягає в тому, щоб доставити свиню в пункт призначення, причому зробити це треба максимально ефективним і продуманим способом. Побудуй таку машинку, яка могла б без проблем транспортувати свого пасажира і не розвалювалася при цьому на частини. Орієнтуйся також не секунди, він теж цінне, і чим менше його витратиш для проходження туру, тим лучі. Ну і, звичайно ж, бонуси, в іграх з поганими свинками вони також присутні і бажано зібрати їх якомога більше, за це теж отримаєш додаткові бали, і тоді рейтинг підвищиться.

Всі ігри з поганими свинками

У нас на сайті можна побачити пристойний список ігор про поганих свинок, всі вони з цікавим сюжетом і захоплюючими завданнями. Отримаєш можливість поринути у світ модних і веселих пригод, увімкнеш мозок і починаєш ворушити звивинами, щоб подолати ту чи іншу труднощі. До речі, часом стануть з'являтися і злі птахи, ось вони люблять сунути ніс у чужі справи і пакостити комусь. Але не звертай на них особливої уваги і продовжуй долати захоплюючі рівні гри погані свинки. А якщо у геймера є досвід, отриманий за час «спілкування» з енгрі бердс, то йому буде набагато легше знаходити вихід з будь заплутаній історії.

Ще раз про головної місії злих свинок

Отже, щоб успішно завершити завдання, слід побудувати міцну і надійну конструкцію, на якій би без особливих пригод і ексцесів можна було дістатися до вказаного в завданні місця. Саме там лежить карта, ось її забирай швидше і переходь до наступного за списком випробування і не сподівайся, що воно простіше, навпаки, складність етапів з кожним разом підвищується, доведеться неабияк напружуватися, але від цього азарт і інтерес тільки зростуть.

Всі перепони при спритності і хорошої реакції можна подолати, оскільки зіткнення з ними героям нічого хорошого не принесе. Краще не наносити пошкоджень і без того багатостраждальних зеленим свинкам, адже вони хочуть до фінішу докотитися цілими, так і рейтинг твій від цього залежить, тому у ваших інтересах – берегти і піклуватися про злих свинках.

Музичний супровід та їх оформлення в дизайнерському питанні також гідні, яскраві, веселі і позитивні картинки будуть супроводжувати тебе постійно. Та й звуки пустотливі і підбадьорливі зможуть швидко підняти настрій. Грай з поганими свинками, насолоджуйся процесом, заробляй репутацію і отримуй у нагороду приємні сюрпризи, а в кінці дізнаєшся найбільшу таємницю, заради якої і був зроблений настільки складний шлях.

.
Ігри з мультфільмів