Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Поїзда

Пригоди на залізниці – це серія захоплюючих, барвистих і непередбачуваних віртуальних розваг. Не варто думати, що вони припадуть до смаку тим, хто вирішив пов'язати своє майбутнє життя з поїздами: провідникам, машиністам і інженерам. Ігри поїзда, мандри між далекими містами, оцінить кожен геймер, не байдужий до нових відчуттів і випробувань.

Особливістю цього жанру є постійно змінюється сюжетна лінія, події відбуваються динамічно і нудьгувати не доведеться. Додатковим плюсом служить класна графіка, відмінна логічна складова з хитромудрими ходами і варіаціями. Не кожний з першого разу впоратися із завданням. Якщо бажаєш весело і незабутньо провести дозвілля, влаштувати для мізків струс, тоді швидше приєднуйся до залізничних пригод.

Скатертиною доріжка і в далекий шлях!

З іграми про поїзда ти зможеш забути про монотонних посиденьках перед монітором. Готуйся поворухнути звивинами і виконувати активні маніпуляції мишкою. Персонажі не будуть передбачуваними, вони приготували чимало сюрпризів для допитливих геймерів. Будь завжди зосередженим і не випускай нитка ситуації, якщо хочеш швидко і ефективно знаходити вихід і вирішувати задачки.

З поїздами тобі доведеться приміряти на себе амплуа начальника залізничної станції. У ролі такого важливого співробітника будеш повністю контролювати пересування по рейках. Включення і відключення семофоров, переведення стрілок у потрібне положення – це не просто, намагайся робити все вчасно, щоб не допустити аварії або ПП. Організовуй переміщення составів так, щоб вони не стикалися. Сцепляй вагони, міняй напрямки руху потягів і їх послідовність, точно йди наданої інструкції.

Бажаючим трохи побешкетувати і отримати порцію гострих відчуттів припадуть до вподоби місії про скейтрайсинг, разом з персонажем в яскравому одязі будеш бігати по вагонах. Це не зовсім законно, але в комп'ютерному світі багато можливостей. Запускай придивилася флешку, вивчай правила і вперед!

.
Ігри з мультфільмів