Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Покемони

У дитинстві Сатосі Тадзірі любив іграшку під назвою «Збір комах» і вона стала для нього натхненням на майбутнє, адже саме завдяки їй був придуманий не тільки мультсеріал, але і ігри покемони. «Кишенькові монстри» - ось хто такі Пікачу, Бульбазавр і всі їх зібратися.

Кожен такий малюк володіє унікальними властивостями і має свого тренера. Саме він і вчить монстрика битися і виконувати команди. Для того, щоб здобути перемогу у поєдинку покемону не потрібно знищувати свого ворога, досить просто вирубати його. Перед початком поєдинку тренер з poke-м'ячі випускає свого вихованця і починає віддавати йому накази, однак покемон може перестати слухати свого наставника, якщо той виявиться некомпетентним. Згодом кожен представник цього виду вдосконалюється і стає сильнішою, набуває нові вміння і досвід.

Ще в дев'яності ці забавні істоти з'явилися спочатку на моніторах, а потім вже на екранах телевізорів, корпорація Nintendo попрацювала на славу, і їй вдалося створити дійсно гідний проект. З 1996 року багато чого змінилося, але суть залишилася колишньою, просто тепер грати з покемонами можна не тільки в RPG, але і в квести, дій та бродилки. Зараз ти можеш вибрати собі одного такого звірка з 151-го можливого, і разом з ним пуститися в пригоди.

Ти опинишся в яскравому і непередбачуваному світі, тут на кожному кроці відбуваються різні сутички і битви, так що краще економити сили і діяти відповідно до розробленої стратегії, щоб потім стати чемпіоном. Переборюй етапи, покращуй рівень захисту, вибирай карти, поповнюй резерви енергії і тоді неодмінно досягнеш успіху. І якщо зважишся на ризик у грі покемони, то ретельно все обміркуй і тільки після цього дій.

.
Ігри з мультфільмів