Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Попелюшка

Мультик Попелюшка знають багато з дитинства, але особливу популярність у всьому світі вона набула після того, як Дісней показали в кіно її чудову екранізацію. Ця милашка стала кумиром для багатьох дівчат, адже вона яскравий приклад доброти і працьовитості, така подружка може навчити хорошому, і подарувати корисний досвід. Навіть серед звірини Попелюшка відшукала собі товаришів – це пустотливий песик Бруно і мишеня Ганс з довгим сірим хвостом.

Про Попелюшку ходить багато легенд, також знято кілька фільмів і мультиків, цілком логічно, що зараз з'явилися і барвисті ігри Попелюшка. Шанувальники цієї талановитої героїні можуть знайти їх у даному розділі, в будь-яку з ігор можна пограти на moz.com.ua. Відчуй себе на місці знаменитій диснеївській принцеси і постарайся допомогти їй розібратися з проблемами, регулярно сваливающимися на її біляву голівку. Приміром, ігри одягалки, в них Сіндерелла з задоволенням віддасть себе на перевтілення стилістам з хорошою фантазією і смаком. Також можна попустувати в просторому замку і зайнятися його окрасою і декоруванням, а потім відправитися в парк і відшукати собі пригода за смаком.

В іграх Попелюшка з задоволенням поділитися своїми секретами охайного зовнішнього вигляду і розповість, які процедури вона здійснює зі своєю шкірою, щоб та виглядала чистою, свіжою і завжди сяючою. Юна леді дуже привітна і вихована особа, навіть зі своїми зведеними сестрами і злющої мачухою добра і не грубить їм. Цим краще і приємніше вона собі не зробить.

до Речі, якщо хто не в курсі, то Шарль Перро написав цю історію ще в 1687 році і ось уже протягом кількох століть її легенда не втрачає популярності та актуальності. А це говорить про те, що казка і правда вийшла фантастично цікавою і неповторною. Те ж саме говорять про іграх Попелюшка, відриватися від них тобі не захочеться, так як сюжет у віртуальних пригод не менш цікавий і він однозначно вартий уваги.

Перш ніж ти почнеш грати з Попелюшкою, нагадаємо тобі ще раз її долю. Просто так ти ще більше переймешся подіями і з великим ентузіазмом станеш виконувати ігрові завдання. Отже, панянка є скромною і лагідної дочкою овдовілого купця. Чоловік після смерті своєї дружини через кілька років вирішив знову одружитися, так як самому вести господарство у великому будинку йому було складно, а навантажувати доньку не хотілося. Так у будинку з'явилася похмура і підступна жінка разом зі своїми доньками вискочками.

Ці шкідливі особи не давали спокійного життя своїй зведеній сестрі, і весь час дошкуляли її своїми грубими жартами і різними складними дорученнями. Не дивлячись на таке неповажне ставлення, дівчина не змінилася в характері і залишилася такою ж, як і була. Тому всі до неї тягнулися і намагалися допомогти, адже за кожне привітне слово вона дарувала натомість два і свою теплу усмішку.

Помітивши це, хрещена фея вирішила виправити таку несправедливість. У підсумку, завдяки своїй магії вона таки відправила красуню на бал, і там вона познайомилася з принцом, а він у підсумку став її коханим. Чимало труднощів довелося подолати дитині, а про її нових турботах і клопотах розкажуть ігри Попелюшка.

.
Ігри з мультфільмів