Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Поппикси

Добрий казковий світ Вінкс, про який знають всі дівчата, тепер населяють не тільки відьми, гноми, чарівниці, а милі і мудрі феї, з якими ми тобі зараз пропонуємо провести дозвілля на нашому сайті. Вони зовні нагадують лялечок, красуні швидко заслужили популярність і продовжують завойовувати любов фанатів по всьому світу. Бігаючи з ними, переконаєшся, що ці чарівні особи гідні уваги і поваги, їх відвага і мужність допомагають справлятися з будь-якими проблемами і навіть маленькі розміри не заважають.

Завдяки грі з Поппикси побуваєш в Пиксвиле, саме там живуть чудачки, з ними сусідять жадібні гноми і ельфи, які постійно ведуть полювання на гроші, наводять колом заворушення і не дають нікому спокою. Головною визначною пам'яткою Пиксвиля є «Дерево життя», воно являє собою джерело сили для крихт чарівниць. Енергія запечатана в сфери і отримати її може тільки той, хто проявить унікальний талант. ПопПикси відправлять користувачів дивовижні і захоплюючі пригоди, познайомишся з яскравими героїнями і витратиш з ними відмінно час.

Імена у дівчаток дуже приємні – Локкет, Амур, Чатты і Черрі, ці жительки Пиксвиля готові показати тобі свою реальність, тому швидше починай. Попереду вас чекають битви із злими чарами, чорною магією і небезпечним чаклунством. Дівчат же порадують розваги такого жанру, як одягалки і макіяж, ти зможеш перетворювати улюблених ПопПикси, фарбувати їх мордочки і волосся, підбирати стильні вбрання, одним словом відчуєш себе в ролі віртуального стиліста.

Є чимало квестів логічного характеру і головоломок, приміряй на себе амплуа сищика, знайди всі втрачені предмети. Потім збери пазл, а після вирушай до динамічних бродилки і навіть бійок. Там можна стрибати, літати, а також вихлюпувати енергію по повній програмі.

.
Ігри з мультфільмів