Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри принцеси Діснея

У дитинстві мами, тата, бабусі й дідусі читали нам безліч різноманітних захоплюючих книг. Хто ж не знає Колобка, який втік з дому, або Машу, яка прийшла в гості до трьох ведмедів, або ж маленьку Дюймовочку? Всі ці захоплюючі казки, написані письменниками різних країн і мають неповторний сюжет. У кожного з дітей у підсумку з'являється одна найулюбленіша , яку вони готові перечитувати десятки разів.

Наприклад, хлопчики люблять книги про відважних лицарів, сміливих вояків або веселих піратів. А ось дівчатка більше дивляться мультики де є палаци, фрейліни і піддані і самі хочуть опинитися на місці головних героїнь і принцес. Наші ігри принцеси Діснея дають такий шанс! Для юних леді такі цей розділ стане справжньою знахідкою, адже таким чином можна опинитися в палаці і познайомитися з прекрасним Принцом. Подорож в цей світ так захоплює, що відірватися неможливо

Не дивно, що дівчатка хочуть бути схожими на Принцес, адже вони завжди дуже красиві, розумні, добрі, відважні, володіють гарним смаком і чудово одягаються.

Яскравим прикладом цьому служать Рапунцель, Жасмин, Попелюшка, Білосніжка, Спляча Красуня і багато інших. Запускайте гри принцеси Діснея і пориньте в чудовий світ перекази!

.
Ігри з мультфільмів