Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри про тварин

Ще не так давно в кожному домі жили не тільки собаки та кішки, але і безліч інших звірів, таких як кури, качки, корови, коні та свині. Зараз же велика частина населення живе в містах, і розміри квартир не завжди дозволяють завести вихованця. Дорослих такий стан справ цілком влаштовує, адже в цьому випадку не потрібно постійно чистити меблі та килими від шерсті. Ну а хлопці більше прив'язані до природи, і, як правило, мріють про пухнастого друга. Ігри про тварин допомагають їм хоч якось втілити цю мрію в життя. Адже так приємно включити комп'ютер і побачити там свого особистого віртуального вихованця!

Прихильність дітей до пухнастим звірятам – це саме добре і світле почуття, яке у них може зародитися. Завдяки тваринам, малюки вчаться розуміти без слів того, хто на них не схожий. Вихованці допомагають хлопчикам і дівчаткам усвідомити, що всі живі істоти, хоч вони і не схожі між собою, однаково можуть відчувати прив'язаність, дружбу, радість і смуток.

Безкоштовні ігри про тварин допоможуть дітям розвинути в собі безліч важливих якостей: почуття відповідальності за ближнього, вміння дружити, а також приймати радості і страждання беззахисної істоти. Таким чином малюки підготуються до дорослого життя, в якому їм буде необхідно піклуватися про власних дітей, а пізніше – і про стареньких батьків.

.
Ігри з мультфільмів