Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Рапунцель

Рапунцель, ігри з якої знаходяться в даному розділі, - персонаж народної творчості. Вона зустрічається в багатьох народних казках різних народів світу, але найбільш популярною довгий час була версія братів Грімм. Так було до виходу повнометражного мультфільму про пригоди героїні, адже сучасні діти більше люблять дивитися на яскраву картинку, ніж читати книгу. Але в принципі їх можна зрозуміти, адже екранізація казки під назвою «Рапунцель: Заплутана історія», знята в 2010 році студією «Дісней», вийшла дуже захоплюючою. Тут є і захоплюючий сюжет, і добрий гумор, і спецефекти.

Мультик розповідає про принцесу Рапунцель, яку зла чаклунка з дитинства тримає у високій неприступній башті. Справжньою гордістю красуні є шикарні довгі золотаві волосся. Кожен раз, коли в грі до Рапунцель приходить чаклунка, дівчина опускає через віконце свої волосся, а відьма піднімається по них нагору. Незважаючи на те, що героїня все своє свідоме життя провела в ув'язненні, вона не втратила любов до життя і володіє веселим та запальним характером. Проте рухомий принцесі важко всидіти на одному місці в невеликій кімнатці, їй хочеться вийти назовні і подивитися на яскраві фарби світу. Але зла відьма залякує довірливу Рапунцель вигаданими небезпеками, які нібито підстерігають на кожному кроці.

Все змінюється, коли до підніжжя вежі, рятуючись від погоні, злодій забрів Флінн. Він знаходить спільну мову з прекрасною дівчиною, і остання вирішує тікати з злодієм зі свого ув'язнення. Цю парочку чекає багато пригод! Якщо вам вже набрид мультфільм з красунечкою, ви можете відкрити гру Рапунцель прям на цьому сайті.

.
Ігри з мультфільмів