Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Ріо

Перед вами гри Ріо, головним героєм яких є папуга Голубчик – персонаж анімаційного фільму, дія якого відбувається в Ріо-де-Жанейро. Один - інтелігент, який регулярно чистить зуби і любить какао з зефіром. Будучи останнім самцем з роду синіх папуг, але просидівши півжиття в клітці, він так і не навчився літати.

Але доля розпорядилася так, що наша пташка вирушила на пошуки своєї батьківщини – шикарних джунглів Бразилії. По дорозі йому вдалося завести безліч забавних друзів: подружню пару туканів Рафаеля і Єву, червоного кардинала Педро, кенара Ніко, вельми слинявого бульдога Луїса, а також чарівну Жемчужинку – самку зникаючого виду папуг. В неї неможливо було не закохатися, і Голубчик, звичайно ж, не встояв.

Однак волелюбна красуня не відразу відповіла взаємністю. Тому нашому сміливцю подвійно складно – він зі своїми товаришами повинен втекти від злісних браконьєрів і завоювати серце гордячки. На дорозі нашої команди буде багато перешкод і труднощів. Однак мета того варта. Прямуючи в рідні джунглі, хлопець спробує полетіти і доб'ється-таки кохання Перлинки!

Ріо - це цікаве проведення часу з красивими птахами планети. Вони повинні були вибиратися з ланцюгів, зламувати клітини, тікати від контрабандистів і навіть рятуватися під час аварії літака. Всі ці пригоди чекають вас.

Пропонуємо вам зануритися в барвистість бразильського карнавалу разом з героєм коханцем і його друзями. Птахи Ріо дають шанс вам насолодитися компанією пернатої братви, помилуватися їх яскравими пір'їнками, взяти участь в їх захоплюючому пригоді і вдосталь посміятися.

.
Ігри з мультфільмів