Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Робокар Полі

За основу сюжету ігор Робокар Полі був узятий чарівний мультик про загін рятувальників, що охороняє жителів міста від всіляких пригод. Правда, частіше в халепи потрапляють самі захисника, а друзям доводиться витягувати «щасливчика» з халепи. В команду входять не звичайні люди, а трансформери :

Робокар Полі представляє поліцію, а, значить, і вигляд у нього відповідний. Він володіє незвичайною моральною силою і ніколи не зупиняється на півдорозі. Робокар Поль в точності дотримується обов'язки авто-полісмена і піклується про захищеності життів, майна городян і порядку на дорогах;
- Рой – це «пожарка» і дуже сильний член рятувальної бригади, відповідальний за контроль безпеки, операції щодо визволення постраждалих з вогню і гасіння займань.
- Ембер – це швидка допомога. Дуже турботлива і добродушна. Допомагає Робокар Поле в складних заходах, забезпечуючи діагностику і негайне лікування транспортних засобів і персонажів, що побували в аварії.
- Хелі – вертоліт зеленого кольору. Єдиний, кому доступні польоти над населеним пунктом, а тому проблеми він виявляє першим. Славиться вмінням подати блискучу і дієву ідею.
- Джин – дівчина-оператор, яка приймає сигнали небезпеки.

Як тільки анимашка вийшла в світ, вона отримала мільйони фанатів різних віків буквально за кілька тижнів. Серіал зроблений чудово – тут і графіка хороша, і сюжетна лінія затягує, і герої унікальні. Кожен персонаж має яскраву індивідуальність і особливі вміння.

Навчальний характер анімаційного фільму та ігри Робокар Полі підійде і для молодшого покоління, і для батьків. У кожному епізоді укладена мораль і розкриваються справжні цінності. Погодьтеся, це важливо, якщо врахувати, що в нинішній час індустрія розваг не може похвалитися по-доброму виховними тематиками. Спільний перегляд серій з дитиною дозволить пояснити на прикладі діючих осіб правильність того чи іншого вчинку і зміцнить відносини з малюком.

При всій цікавості і барвистості анімашки гри Робокар Полі куди як цікавіше, адже дозволяють безпосередньо брати участь у подіях. Рятувальна бригада завжди напоготові і швидко приймається за місію, щоб уберегти населення від тривог або стихійних катастроф. Дія розгортається в симпатичному містечку, розташованому в гірській місцевості. Основний упор ігри роблять на освоєння правил дорожнього руху.

Комп'ютерні забави розділені за жанрами. Спробуйте свої навички в чудовій бродилки з Полі Робокар, перевтілюйтеся в одного з робокаров, відгадайте найскладнішу загадку у захоплюючому квесті, відшукайте спосіб розчистити дорогу, щоб усунути наслідки надзвичайної інциденту або складіть прикольний пазл.

З іграми Робокар Полі дітвора відправиться в непрості, але такі принадні пригоди з хоробрими машинками. Малеча навчиться не боятися труднощів на шляху до перемоги, приходити на допомогу приятелям і з теплом і турботою ставиться до оточуючих. Управління настільки просто, що навіть початківець геймер освоїться легко. Графічне оформлення ігор Робокар Полі і веселе музика з мультика налаштують на позитивний лад, а настрій однозначно покращиться!

.
Ігри з мультфільмів