Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Роботи

Сьогодні у всіх шанувальників таких розваг є можливість побавитися з механічними створіннями не тільки в реальному житті, а й у віртуальному. Наприклад, цей розділ сайті повністю присвячений грі роботи. Розробники проявили фантазію та креативність, в результаті придумали чимало цікавих пригод.

Не складно здогадатися, що всі персонажі даного жанру – роботи, саме їх діями буде керувати геймер. Постарайся подружитися з героями, зрозуміти їх мети, адже у кожного є унікальний характер і певна місія. Деякі залізні люди будуть серйозними і навіть трохи грізними, інші навпаки – веселі і позитивні. Ми впевнені, всі юні геймери зможуть знайти собі гідну і відповідну компанія для приємного дозвілля.

Плутати в грі роботів ти не будеш, так як всі вони між собою відрізняються і зовні. Погодься, ти б не сплутав відомого на весь світ Залізної людини з тими ж трансформерами – прибульцями з іншої планети. Що примітно, є як хороші, так і погані роботи і при бажанні можна взяти будь-яку сторону, а потім влаштувати дійсно захоплюючу стрілялку.

Якщо вирішиш пройти через всі тяжкі з роботами, то на ткнешься і на гру, в якій залізний дивак стане швидко скакати по локаціях і при цьому видавати дивні звуки. Коли хочеться динаміки, то краще приєднатися до бойової грі, де доведеться контролювати робота воїна, з ним можна знищувати ворогів за допомогою крутого зброї. Є і цілком доброзичливі і привітні пригоди, де не з'явиться необхідність когось знищувати, а навпаки, доведеться допомагати всім, що опинилися в біді або складній ситуації.

до Речі, можна проходити рівні і в компанії, запрошуй своїх друзів, хлопців і дівчат. А потім подивіться, хто зможе досягти кращих результатів і стане рекордсменом. Дух суперництва дасть відмінний поштовх, і кожен посетилель сайту досягне максимального успіху. Переборюй рівні в грі з роботами на пару, відчуй себе частиною металевого світу і шестерень.

.
Ігри з мультфільмів