Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Русалочка

Друге дихання студії Дісней відкрив мультик Русалочка, розповідаючи історію юної і прекрасної красуні Аріель, дочки Тритона. За таку чудову казку нам варто дякувати не тільки Дісней, але і Ганса Християна Андерсена, адже саме його шедевр був узятий за основу вищезгаданої екранізації.

Проживала панночка в підводному світі і горя не знала, поки не пізнала кохання земного принца. Саме це і послужило початком захоплюючих пригод улюблених персонажів. І якщо тобі хочеться не тільки спостерігати за милою Аріель, але і бути з нею поруч, то ігри русалочка тобі в цьому допоможуть. Відчуй себе на місці цієї океанської принцеси, поринь у вир морських хвиль і познайомся ближче з усіма іншими героями. Готуйся протистояти підступної Урсулі та іншими перешкодам, вони постійно будуть виникати у вас на шляху.

Але перш, ніж ти відкриєш для себе гру Русалочка, ми нагадаємо тобі, як все відбувалося. В один прекрасний день Аріель з камбалою по імені Флаундер відправилася помилуватися зірками і там побачила принца Еріка, саме вона закохалася в нього з першого погляду. За збігом обставин хлопець впав у воду, і наша хвостата леді його винесла на берег, після чого заспівала, і залишив його, залишивши губитися в здогадках, хто ж вона така – його таємнича рятівниця.

Окрилена почуттями Аріель йде на угоду з відьмою і набуває ноги, проте втрачає голос. У дівчини є всього три дні, щоб отримати поцілунок справжньої любові, якщо вона не встигне, то стане власністю Урсули. І якщо б чаклунка не будувала підступи принцесі, то все б пройшло гладко, але вона зачаровує хлопця, і мало не зриває намічене вінчання. Тільки спільними стараннями Еріка, Тритона та інших сміливців, що вдалося перемогти Урсулу і зіграти весілля.

.
Ігри з мультфільмів