Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Сабвей Серф

Всі діти іноді пустують і хуліганять, без цього не може обійтися жоден типовий хлопчисько. Однак навіть пустувати необхідно обережно, і слід думати про наслідки. Малювати на стінах точно пробував кожен, не дивлячись на те, що всі розуміли – за таке по голівці не погладять. Головне – не перегинати палицю і при можливості уникати шкідництва, адже зараз можна пакостити в інтернеті разом з героями абсолютно безкарно. З невгамовними дітьми нудьгувати ніхто не буде.

Захоплюючий і динамічний жанр Subway Surfers був створений спеціально для любителів непосидючого дозвілля. Головний герой захоплюючого сюжету – хлопчина тінейджер на ім'я Джейк, він просто обожнює все яскраве і тому прагне розфарбувати світ навколо себе фарбами з балончиків, саме тому він робить графіті на міських стінах, віддаючи перевагу залізничним коліям. Не дивно, що вони стали називатися гри Сабвей Серф.

Виглядає наш хуліган як типовий сучасний школяр, у нього прикольна стильний одяг, строката і зухвала. І сьогодні з ним ти пройдеш шлях нелегкий, але класний, сабвей серф – це випробування для самих спритних і впевнених в собі хлопців.

Найбільше при проходженні доведеться побоюватися грозного і приставучего поліцейського, який переслідує Джейка попятам. До речі, у нього є собака і від неї теж краще триматися подалі. Намагайся втекти якомога швидше і не спотикатися об перешкоди, перепрыгивай їх, щоб не гальмувати рух. До речі, бонуси в сабвей серф краще збирати, вони дадуть суттєву перевагу.

Поринь у світ незабутніх пригод разом з Джейком, умчись від погоні, глайд евей з чіпких лап стража правопорядку. Виріши кілька забавних головоломок, не давай своїм извилинам розслаблятися і нудьгувати.

.
Ігри з мультфільмів