Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Шарлотта Суничка

Яскрава, добра і весела дівчинка, що полюбилася багатьом за сюжетом класного мультика, і тепер головна героїня комп'ютерних аркад. Вона познайомить зі своїми не менш соковитими і завзятими друзями, тут є і Лимона, мила Сливка, смішна Малинка, пустотлива Черничка, одним словом – шикарний фруктовий набір.

Зовнішність у малятка дуже незвичайна, але від цього дуже приваблива і дуже запам'ятовується. Не дивно, що красуня і її цікаві історії багатьом припали до душі. Якщо зважишся пройти кілька завдань з Шарлоттою Земляничкой, то зможеш ще більше дізнатися про її переваги, а також про таланти її подружок.

Кожна гра Шарлотта Суничка – це добре пригода із забавними і привабливими героїнями, проникнись їх привітністю і добротою. Дівчинка зможе без праці навчити своїх юних прихильниць новим речам, їй принесе задоволення ділитися власним досвідом і приносити користь. Та і вся свита красуні теж не проти розважитися в хорошій компанії.

Самі цікаві і прикольні квести подарують нові знання та навички, розкажуть чимало дивовижних історій. Причому не тільки червона ягідка, але і Сливка з Малиною складуть тобі пару. Ви зможете прогулятися по ароматного місту і навіть вийдете за його межі. Деякі місії розбиті на декілька рівнів, доведеться проявити активність і спритність, щоб подолати їх все в швидкому темпі.

Життя Шарлотти Землянички – це корисні віртуальні подорожі по красивих місцях у відмінному суспільстві. Самі позитивні емоції переживуть шанувальники під час прогулянок по світу казкових персонажів. Будь-яка дитина прийде в захват від можливості так активно, весело і рухливо провести дозвілля!

.
Ігри з мультфільмів