Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Шахи

Королевська забава, тонкощі і хитрощі якої відомі професіоналам, тепер доступна всім гостям нашого сайту. Ігри шахи з різноманітними стилістичними оформлення, ставлять перед тобою мета – обіграти комп'ютерного суперника і постав йому шах і мат. Не порушуй правила, використовуй перевірену техніку і зумієш перемогти.

Існує думка, що гра шахи – інтелігентна, вона сприяє розвитку мислення і вміння стратегічно мислити. У різні часи існували особистості, які стверджують, що гра в шахи – це диявольський винахід. Ян Гус, Петро Даміані, Аїд Сюллі і кілька правителів з Європи намагалися захистити свій народ від цієї логічної стратегії. Люди проявляли зайвий інтерес до шахів, і це не подобалося вищим чинам.

Сьогодні немає подібних заборон та обмежень, будь-хто може зіграти партію чорно-білими фігурами на двокольорового дошці. У цьому розділі ми зробили добірку, в їх компанії ти можеш проводити скільки завгодно часу. Спробуй свої сили, покращуй навички, випробовуй різні тактики і скоро зможеш битися з противниками. Скачувати шахи немає необхідності, можна приєднатися прямо в браузері, головне, щоб було підключення до інтернету. Подсоединяй до справи свою кмітливість прораховувати ходи.

Історичні факти про гру шахи

Якщо вірити фактам, то шахи існують вже більше 1500 років. Вона була вже в епоху а вікінгів, князів, шейхів, тепер шахи обожнюють політики, духовні особи і не тільки. Деякі настільки фанатіють, що примудряються влаштовувати змагання в режимі листування. Сама назва «шахи» походить з перської мови. Якщо переводити його дослівно, то вийде «шах помер». Є чимало різноманітних версій, найбільш поширена стверджує, що прабатьком була чатуранга, виникла вона в Індії, в 6 столітті н. е. Принцип і правила були перейняті іншими країнами, деякі моменти зазнали змін. А сам стандарт остаточно затвердили лише в 19 столітті, це сталося завдяки регулярному проведенню турнірів між учасниками з різних країн.

Встановлені етапи партії

1.Дебют – включає в себе перші 10-15 ходів. Треба постаратися на цьому етапі активізувати всі свої сили, щоб підготуватися до подальшого бою і обіграти опонента. Не дарма багато хто вважає, що ефектний старт є запорукою подальшого успіху. Якщо звернутися за фактами до вже розроблених теорій, то можна докладніше ознайомитися з поділом дебютів на класи. Є серія з рекомендацій, вона допомагає оптимально вирішувати будь-розклад.

2.Міттельшпіль – друга стадія, в цій час на дошці ще багато фігур, обидва гросмейстера здійснюють активні маневри, проводять атаки і захисні дії, люто протистоять один одному. Часом партія закінчується саме на міттельшпілі, якщо одному не пощастило і він прорахувався.

3.Ендшпіль – завершальний момент, фігурок залишилося вже не так багато, значення короля зростає до меж, всі починають стежити за пішаками. Варіантів результату все два – перемога однієї із сторін або нічия.

Хочеш поборотися за свого короля і його королеву, тоді вибирай гру шахи на свій смак і вперед!

.
Ігри з мультфільмів