Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Шериф Келлі

Герої веселого і забавного мультфільму виявилися зовсім не проти бути персонажами ігор Шериф Келлі. Якщо хочеш самостійно пройти всі випробування, що випали на долю цієї відважної кішечки, тоді приєднуйся до неї і вирушай рятувати друзів, а також веселитися і розважатися.

Всі ігри з шерифом Келлі і Дикий Захід незвичайні, оригінальні. Деякі сюжети прості, а є такі, над якими доведеться поламати голову. Головне, що всі історії по-своєму цікаві і неповторні. Твоє завдання, зберігати пильність і уважність при проходженні важливих і серйозних операцій, адже від цього буде залежати життя пухнастого тварини. При необхідності можеш кликати на допомогу друзів, вони із задоволенням прийдуть на виручку і зроблять все можливе.

Юні геймери зможуть проходити місії з коханим хлопцями в будь-який зручний час. Віртуальний світ цього яскравого персонажа завжди відкритий для всіх бажаючих. Іди на простори Дикого Заходу і відстоюй справедливість на місцевих землях.

Про милого вухатого шерифа знають багато, цієї доброї особливої захоплюються дівчата і хлопці. Тільки от праця малятка складний і ти зможеш особисто на собі відчути, як їй доводитися. Захоплюючі квести розкажуть про те, як ще беззахисним кошеням дитина потрапила на Дикий Захід і стала кращим співробітником органів правопорядку. А також обзавелася вірними товаришами – дятлом Дзьобиком і кактусом Тобі. До речі, у Шериф Келлі є відмінна конячка з імен Промінчик, верхи на цьому скакуні вона частенько пересувається по сонячному місту.

.
Ігри з мультфільмів