Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Щаслива мавпочка

недавно світ побачив величезну серію прикольних квестів, які розповідають про нескінченні пригоди мавпи. Всі частини це всесвіту об'єднує одне – вічно засмучена макака, яку треба розвеселити. У своїх спробах геймер побуває в дивних місцях, де зустріне цікавих персонажів, які будуть надавати йому допомогу.В іграх щаслива мавпочка так часто розбудовується, що розробники вже випустили близько двадцяти історій з її пригодами.

На гребені нових знань мавпи

Наша непосида майже завжди подорожує як у просторі, так і в часі. Тобі доведеться розшукувати для неї розваги в минулому, сьогоденні і майбутньому. Також відвідаєш абсолютно всі континенти і безліч країн на них. Щаслива мавпочка встигла засмутитися навіть у космосі!

Неймовірно, але ти навіть зможеш поплавати на піратському кораблі, політати на космічному човні і навіть зібрати власного Франкенштейна. Можливості цих головоломок настільки широкі, а сюжет закручений, що тебе повністю затягне веселу атмосферу. Спробуй разом з нашою героїнею розгадати похмурі секрети кожної флешки, щоб ця екзотична подруга відчула себе краще і почала нарешті посміхатися.

Графіка і проходження

Варто відзначити, що в цих кльові квестах промальовування виконана на вищому рівні, так що щаслива мавпочка приємна оку. Всі елементи намальовані в забавному мультяшному стилі, що надає особливого колориту. Геймплей являє собою ходіння по різним локаціями і постійна взаємодія з персонажами. Тут тобі потрібно спілкуватися з людьми і тваринами, використовувати механізми і підказки. Крім того, кожна серія ігор щаслива мавпочка передбачає пошук унікальної колекції предметів. Це, скажімо, стріли, Лепрекони, всілякі монетки і навіть крихітні ніндзя.

Щаслива мавпочка сама не може впоратися зі своїм поганим настроєм, тому твоє завдання їй у цьому допомагати. Запасися терпінням, адже часом аркади бувають дуже складними, і на їх проходження може витратитися певний час. Тут тобі потрібно вгадувати шифри, підбирати коди і навіть вирішувати найпростіші математичні задачки. Якщо тобі подобається ворушити мізками, то щаслива мавпочка тобі в цьому підсобить!

.
Ігри з мультфільмів