Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Щенячий Патруль

Не кожна тварина здатне відчувати настільки міцну прив'язаність до людини. Не всі брати наші менші стануть нам вірними супутниками. І вже точно ніхто з них не зможе виступити героєм в очах людства. Проте є такий чотириногий друг, який готовий жертвувати всім заради нас, людей. Ми говоримо, безумовно, про собак!

Флешки, представлені в цьому каталозі, присвячені не звичайним псам, а відважним цуценятам. Ці товариші хоробро захищають наш спокійний сон і допомагають у скрутну хвилину. Вони об'єднані в круту команду з назвою Щенячий патруль. Проводити хвилини з цією компашкою захоче кожне приунывшее чадо в будь-який час.

Знайомтеся з персонажами!
Основою сюжету для наших квестів стали книги Лінди Чепмен. Ця дама встигла придумати безліч історій для дітей. Одну з них зміг реалізувати у вигляді анімаційного серіалу спільний проект американських і канадських мультиплікаційних студій. У 2013 році канал Никелодеон представив публіці пілотну серію, де хлопці демонструють всі свої вміння. Ознайомитися з ними можна і на moz.com.ua.

У групу увійшли один тямущий підліток і шестеро цуценят. Всі різні зовні й за характером, проте, подивившись хоч один епізод, помітно, як вони вміють об'єднуватися в складних ситуаціях. Ось, наприклад, Зік – хлопчина, відмінно розбирається в техніці. Він легко справляється з електронікою і може швидко щось полагодити. Його життя насичене подвигами і вирує, не зменшуючи градус. Він з друзями створив Щенячий патруль, щоб разом приносити радість для свого улюбленого міста.

Песики всі несхожих порід і покликань. Звуть їх Скай, Чазе, Щебінь, Маршалл, Зума і Скелястий. В іграх Щенячий патруль ти побачиш, що Маршалл – це сміливий пожежник, а Скай – безстрашний пілот. Кожному знайшлася робота.

Пригоди чекають

Гра Щенячий патруль розважає дітлахів дошкільного віку щодня і щомиті. Тут хлопці виявлять неповторне поєднання першокласних трюків і добірного добродушного гумору. Кожен малий знайде багато близьку для себе, адже мульт багато в чому відображає молодіжні тенденції. Квести наповнені не тільки динамічними рівнями, але і високою морально підґрунтям. Ігри Щенячий патруль вчать діток цивільної відповідальності і пояснює всю користь командної роботи.

Тут користувачі всього світу зможуть побувати в шкурі кожного персонажа, щоб зрозуміти, що індивідуальність і бойовий дух – головні складові сучасних супергероїв. В ігри Щенячий патруль будеш літати, гасити пожежі, ловити злочинців, лагодити механізми і стежити за чистотою. У тебе буде не мало місій, починаючи порятунком кошеня, закінчуючи запобіганням величезної техногенної катастрофи. А для любителів спокою ми підготували чудові дитячі інтелектуальні та тематичні завдання.

Всі шанувальники зможуть зібрати барвисті пазли різної складності. Крім того, завжди можна розфарбувати гру Щенячий патруль на свій розсуд, як колись мріяв. Для цього достатньо відкрити шикарні розмальовки та заповнити порожні області красивими по-твоєму відтінками.

Однозначно, кожна аркада Щенячий Патруль вимагає від геймера логічного мислення, зібраності і активності. З собачками карапуз розвине в собі творчий початок і навчиться працювати згуртовано, що буде корисним у майбутньому.

.
Ігри з мультфільмів