Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Шрек

Ігри Шрек які представлені в цьому розділі, - це величезний огр зеленого кольору. Він живе в Далекому царстві, жителями якого також є казкові персонажі – Три порося, Сірий вовк, Піноккіо, принцеси і дракони. Вперше Шрек не з'явився на екранах кінотеатрів, як багато хто думає, а на сторінках книг. Однак заслужену славу він здобув тільки після того, як студія Дримворк в 2001 році взялася за екранізацію книги про пригоди і іграх Шрека. На цей момент випущено кілька частин анімаційного фільму, а у Шрека є навіть своя зірка в Голлівуді на Алеї слави.

З чого ж почалися відомі нам бродилки? Герой багато років жив далеко від цивілізації на улюбленому болоті. Він був відлюдником, віддавав перевагу самотність і ненавидів шум. Але в один день стабільне і одноманітне житіє орка порушує несподівана підселення сотень казкових істот. Шрека зовсім не влаштовує таке сусідство!

Він хоче повернутися до усамітненого життя на болоті. І виявилося, що вихід є: у грі Шрек вам необхідно звільнити прекрасну Фіону з полону дракона, а натомість влада Королівства переселять від нього небажаних сусідів. Силач погоджується на таку умову. Ось тут-то і починається його захоплюючу пригоду, в ході якого глядач розуміє, що Шрек не злий і грубий, як може здатися на перший погляд. Під страшним виглядом персонажа ховається добре серце і вірність дружбі.

Отже, тут ви зможете відпочити і в черговий раз поспостерігати за переробками, в які потрапляє зелений орк і його різношерста дружна команда – принцеса Фіона, Осел і Кіт в чоботях.

.
Ігри з мультфільмів