Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Сімпсони

Як Ви всі вже давно знаєте, Сімпсони - це мультсеріал, який був випущений на екрани телевізорів ще багато років тому. На ньому можна сказати виросло не одне покоління. Хлопці дуже любили дивитися його мало не кожен вечір у затишному кріслі або на дивані. Сімпсони - це американська сімейка, яка не схожа на звичайну осередок товариства з простої реальному житті. Робочі будні в них проходять яскраво і емоційно, кожен герой на своєму химерний і може в будь-який момент зробити якийсь не обдуманий вчинок. Чим мультик і постійно підживлює інтерес до себе, напевно тому вони стали такими популярними. На сьогоднішній день не менш відомі в мережі та ігри Сімпсони, адже подивившись кілька серій, хочеться приєднатися до персонажів і спробувати самому впорається з парочкою завдань. Тому ми добре попрацювали і зібрали для вас найкращі пригоди з Сімпсонами з усіх просторів інтернету.

Ігри Сімпсони запропонують Вам багато різних головоломок, квестів і просто смішних історій. Тут кожен член смішний сім'ї намагається бути краще іншого і виконати завдання швидше за всіх. В бродилки про Барта Сімпсона, вашою метою буде зробити як можна більше капостей і при цьому зуміти втекти від поліції і розлюченого батька. Мардж як господиня в домі повинна готувати смачну їжу, годувати всіх і при цьому встигати виховувати підростаючу дітвору. Лисиця хороша дівчинка, вона дуже старанно вчитися і прагне стати найкращою ученицею в школі.

І нарешті батько сімейства - лінивий, але все ж дуже добродушний Гомер. Він працює на атомній станції і заробляє гроші для прожитку сім'ї, дуже любить їсти пончики. Тато часто дає по шиї вредителю Барту за його витівки і ганяється за ним по місту. В одній з розробок про Сімпсонів вам доведеться допомагати йому зловити синочка удирающего на скейті. Ці та інші пригоди чекають вас на сайті moz.com.ua. Сідайте зручніше, запускайте флеш ігри Сімпсони і насолоджуйтеся їх компанією.

.
Ігри з мультфільмів