Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Скажені кролики

Відмінні ігри скажені кролики з невгамовним Райманом і його друзями подарують всім гарний настрій та масу позитивних емоцій. Дівчата і хлопці різного віку точно не відмовляться від можливості влаштувати собі пригодницький дозвілля абсолютно безкоштовно. Кожна гра – це нова унікальна історія з певним завданням і виконати її буде не складно, якщо зберігати пильність. Насолоджуйся приємним дизайном, доступним інтерфейсом і веселим звуковим супроводом.

Якщо ти раніше не був знайомий з Райманом, то коли почнеш грати з шаленими кроликами, зможеш уважно розглянути забавного і незвичайного персонажа. У нього немає ні задніх, ні передніх лап, зате є долоньки і ступні, за рахунок цього наш герой швидко переміщається. І коли зануришся в ігровий світ кроликів, то дізнаєшся, що він ділитися на дві частини – будинок Раймана і обитель Бога Полокуса. На кожній з територій є чудернацькі істоти, навіть феї і дивні трибеллы. Характери практично у всіх персонажів добрі і приємні, вони з задоволенням допомагають Райману і завжди прагнуть йому догодити. Є правда один негідник – злий містер Дарка, ось саме з ним буде битися відважний пухнастик, адже він хоче звільнити з полону Электунов.

Ігри з Раймоном виконані в жанрі джамп енд ран, тому розібратися з правилами та вимогами юним геймерам буде не складно. Наприклад, суть однієї з історій полягає в тому, що в грі скажені кролики вкрали глобоксов з пікніка і Раймон відкрив на них справжню полювання, адже він хоче звільнити своїх товаришів.

.
Ігри з мультфільмів