Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Скубі Ду

Веселий і бешкетний пес породи датський дог разом зі своїм смішним і безглуздим господарем Шеггі, входить в детективну корпорації «Таємниця», хлопці є кращими друзями, а також «братами по зброї». Так ось в цій категорії нашого сайту ти можеш знайти ігри Скубі Ду в великим асортименті. Його невгамовної енергії і допитливості залишається тільки позаздрити. Пес постійно знаходить собі пригоди на свою п'яту точку, так що про нудьгу позабуть.

Боягузливий Скубі Ду проведе тебе через купу різних історій, побуваєш у таємничих замках, занедбаних будинках, на підпільних лабораторіях і не тільки. До речі, від занять спортом Скубі теж ніколи не відмовляється, тому сміливо вирушай в гори, щоб покататися на сноуборді, опануй скейт, ролики або щось інше. З цим хлопцем ніколи спокою не буде. Тільки запам'ятай, наш герой дуже полохливий і деколи в жах його може призвести навіть якась дрібниця. Тому намагайся зберігати спокій

Ти неодмінно подружишся з догом і ви відмінно проведете час разом. З такою кмітливістю і винахідливістю у вас без сумніву вийде розплутати навіть самі загадкові і таємничі справи. Навіть розумна Велма буде вражена результатами ваших праць, а Фред точно похвалить Шеггі за такого вихованого пса.

.
Ігри з мультфільмів