Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри слагтерра

Незвичайний край слагтерра
Любителі онлайн ігор зможуть зробити захоплююча і яскраве подорож по віртуальному світу ігор слагтерра і відчую себе істинними першопрохідцями. Якщо не проти побувати в незвичайному місці, тоді готуйся побачити своєрідний аналог Землі. Ця планета теж кругла і вона населена різними мешканцями, тільки всі вони існують на двох окремих територіях. Називають їх Верхній і Підземний світи, а останній також іменують слагтерра. Саме тут накопичилося величезна кількість цінних ресурсів і незвичайних створінь.

Не складно здогадатися, що слагтерра притягує багатьох, охочих підкорити собі цей світ і всіх його мешканців – сила-силенна, тільки от наміри у них не дуже порядні. Радує лише те, що всі нещадні лиходії в кінцевому підсумку стикаються з відважними героями, такими як персонаж гри слагтерра. Головне, навчитися володіти нетиповим зброєю, розібратися з усіма тонкощами і пізнати таємниці місцевих законів, тоді вийде переміщатися по підземеллю досить швидко і розчищати собі шлях, заробляючи при цьому досвід і відповідну репутацію. Засмучує лише те, що хлопець навіть ризикує постраждати або взагалі пропасти безвісти. Саме так і трапилося з батьком юнака по імені Елая. Це сімейство жило на поверхні, проте батько згинув внизу і тепер його син хоче вирушити на розшуки і самостійно організувати рятувальну операцію.

Історія батька і сина
Елая довго чекав, він подорослішав і змужнів, так що в змозі за себе постояти, хлопець озброївся, захопив з собою припасів і відправився в відчайдушний мандрівку, якій і присвячені ігри слагтерра. Персонаж налаштований дуже рішуче, і не збирається відступати, або повертатися назад ні з чим, а значить, твердо має намір відшукати батька. Крім цього герой покаже всім, що може володіти зброєю, а також не боїться зустрічі з монстрами і готовий до будь-яких несподіваних поворотів подій.

Під час ігор слагтерра ти обзаведешься чималою кількістю нових знайомств, як серед людей, так і серед мешканців підземного царства. У кожного з них є свій унікальний дар, і якщо його правильно використовувати, то можна багато чого досягти. Постарайся довести, що здатний навчатися і вдосконалювати наявні навички, з легкістю освоює нові види захисту і атаки, вмієш керувати підопічними і спрямовувати їх енергію і потужність в потрібне русло. Вижити в слагтерре не просто, але іншого виходу немає. Переміщатися з однієї локації в іншу, виконуючи послідовно всі доручені місії, доведи розпочату експедицію до успішного завершення. Бідний чоловік зараз замкнений у похмурій темниці, і чекає, коли його врятують з жахливого ув'язнення.

Комп'ютерне продовження місії слагтерра
Почавши гри слагтерра, ти покладеш на себе велику задачу, однак її результат вартий того. Кожен виконаний квест і етап принесе в нагороду різні бонуси, вони допоможуть зробити зброю більш крутим і ефективним, підвищать здібності ігрового персонажа, додадуть йому необхідних якостей, одним словом, користь від них є. До речі, на твоїх підопічних успіх також відбитися, він дасть їм шанс розвиватися, а значить, їх сила зросте і це відкриє нові двері слагтерра.

Елая сподівається, що гравці його підтримають і нададуть надійний тил. Викладайся в іграх на максимум, щоб зруйнувати всі підступні і підлі задуми ворога. Пам'ятай про наявні обмеження, часом вони будуть стосуватися не тільки часу, але й інших аспектів. Підкори слагтерра, здійсни мрію свого віртуального друга і не пошкодуєш про це.

.
Ігри з мультфільмів