Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Слендермен

Ігри Слендермен без сумніву можна віднести до жанру хоррор, причому вони займуть гідне місце серед інших подібних флешок. В ході проходження рівнів ти будеш чинити опір не зовсім звичайному противнику – це не маніяк з ножем і не вбивця з рушницею. Моторошний довготелесий хлопець з відсутніми рисами обличчя володіє унікальним даром гіпнозу. При бажанні під час близького контакту зі своєю жертвою він може наслати неймовірно страшне ведення, після якого вже ніхто не зможе зробити якісь дії і впаде жертвою в грі проти Слендермена.

Якщо хочеш позмагатися у грі Слендермен з таким незвичайним монстром, викрадали дітей, тоді вибирай будь-яку флешку з даного розділу та спробуй свої сили. Кожен раз перед тобою буде поставлено конкретне завдання. Іноді доведеться займатися пошуком куль або дитячих малюнків, плакатів або картинок, але в основному, в грі Слендермен ховає дивні записки. Якщо їх зібрати разом, то вийде не тільки виконати місію, але і дізнатися страшну таємницю Слендермена. Стане ясно, навіщо він краде дівчаток і хлопчиків, для чого вони йому потрібні і що він з ними робить.

Врахуй, поки будеш шукати елементи, Слендермен в грі відкриє полювання на тебе і буде практично по п'ятах переслідувати. Ваші зіткнення ні до чого доброго не приведуть, погляди і торкання монстра можуть як силу відібрати, так і взагалі персонаж життя позбавити. Тому, побачивши тінь свого ворога, тут же починай бігти в протилежний бік.

Що стосується локацій, то найчастіше вони являють собою туманні лісу, або похмурі занедбані будівлі. І в тому і в іншому випадку доведеться шлях у грі висвітлювати ліхтариком, адже треба вивчати кожен кут і предмет, щоб нічого не упустити з виду. Пробиватися собі дорогу вперед і навіть якщо так статися, що програєш, можеш почати все спочатку, з уже наявним досвідом з перешкодами і труднощами впоратися буде простіше. До речі, іноді на екрані стануть різко вискакувати огидні і страшні морди і пики, намагайся не панікувати, адже саме цього домагається Слендермен.

.
Ігри з мультфільмів