Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Смішарики

Смішарики – найбільш прославлений у світі медійний проект, створений російськими авторами. Ця мультяшка оповідає про кумедних звіряток, що пізнають таємниці світобудови, була адаптована для хлопців з різних країн і показується на американських та європейських каналах. Як і анімаційний фільм, ігри Смішарики дуже добродушні і дають сприятливий настрій. Головний плюс – ігри Смішарики в жартівливій і приємній формі знайомлять малечу з навколишнім світом. Наш сайт пропонує відправитися в пригоди: прокотитися з хлопцями на гірці, влаштувати битву сніжками, приміряти вбрання, відправитися за скарбами та інші потіхи. Якщо втомитеся від метушливих розваг, то можна спробувати себе в головоломки, тренують розум і кмітливість.

Творці анімашки на славу постаралися поєднати задоволення з корисним дозвіллям, придумавши історію про кумедних тварин. Тепер їх знає малеча всієї планети. Ігри Смішарики переносять у чарівну, барвисту, неймовірно добру і цікаву реальність, де живуть допитливі персонажі мультика. Допомагають пізнати, як влаштований Всесвіт, що таке справжня дружба і приятельская взаємодопомога. До того ж, як грати з героями – велика радість! Повеселіться від душі з красунею Нюшею, пустуном Кришиться і допитливим лосяша в процесі гри смішарики!

З капризухою Нюшой можна тренуватися в пошуку предметів або освоїти професію лікаря. З пустуном Кришиться час пролетить непомітно за активними спортивними заняттями. А логічним задачкам варто повчитися у мудрого Лосяша.

Смішарики і дітвора

Смішарики – це не тільки розважальний і комерційно успішне творіння, покликана бавити дрібноту, поки зайняті батьки. Забавні круглі звірі, що живуть у долині, у доступній формі розповідають про світлих прописних істинах, чим і полюбилися аудиторії.

Море позитиву
Смішарики намагаються будь-яку проблему підносити серйозно, але з позитивної сторони, чому вчать дітей справлятися з труднощами без непосильної напруги. У серіях і іграх практично відсутні лиходії, агресивні наміри і насильство, якими в останні роки рясніє ефір.

Філософський сенс у Смішариках

Той факт, що діти захоплені серіалом, цілком зрозумілий: він вийшов яскравим, душевним і з доброю часткою гумору. До того ж, придумали його вітчизняні художники спеціально для наших маленьких глядачів, що додало йому привабливості та зрозумілості. А сміховинні круглі фігурки прикольних героїв можуть намалювати все – від мала до велика. Епізоди з допитливими зверенышами полюбилися і дорослим, адже вони пройняті серйозним підтекстом, що змушує поміркувати над світлим і вічним.

Освітня спрямованість серіалу і ігор Смішарики

Крім розважальної функції ігри Смішарики чудово підходять для освіти. Дітлахи вивчать, як грамотно писати, безпомилково вважати, читати складні слова, розрізняти представників флори і фауни. Такі початкові пізнання готують дітей до освоєння науки, технологій, відкриттів, новаторським винаходів, подорожей і сміливим досягнень. Взаємодіючи з тваринами, допомагаючи їм долати труднощі, юні піонери усвідомлюють значущість вчинених дій і стануть цілеспрямованими. Наш сайт підготував найкращі ігри Смішарики, вам залишилося тільки вибрати придивилася і поринути у світ досліджень в науково-чарівній долині!

.
Ігри з мультфільмів