Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Смішарики шарарам

За мотивами усім відомого дитячого мультсеріалу під назвою «Смішарики» були створені ігри Шарарам. Не так давно нові віртуальні розваги з'явилися на просторах всесвітньої мережі, і якщо тобі цікаво з ними ближче познайомитися, то вибирай персонажа для подальших ігор смішарики шарарам. Після цього відправитися в дивовижну вигадану країну, саме по ній почнеш подорожувати разом із забавним героєм і будеш розкривати секрети загадкових місць.

У всіх жителів Шарарам повинні бути імена і геймер зобов'язаний особисто назвати свого малюка. Вияви оригінальність і винахідливість, щоб придумати щось дійсно цікаве і веселе. І лише після цього зможуть розпочатися випробування, розгорнуться динамічні події. Твій напарник – це смішарик і як він буде виглядати, залежить виключно від твоїх маніпуляцій. Підбери йому форму тулуба і основний колір, вушка, посмішку та інші риси. Коли закінчиш з перевтіленнями, поспіши в Шарарам, саме там відбуваються самі класні ігри смішарики шарарам, відвідай казкову країну і переконаєшся в цьому особисто.

Залишилося ще зовсім трошки попрацювати над зовнішнім виглядом смішарики, відчуй себе стилістом та перейти у відповідну рубрику. Споруди з наявних елементів гідний костюмчик для чудика, одягни його в найбільш красиві і модні одягу. До речі, варто також відзначити, що на особистій сторінці ти можеш відправляти повідомлення іншим смішарики. Пиши листи своїм друзям, відповідай на надійшли повідомлення і не забудь замовити картку. Особисту скарбничку можна поповнювати також в цьому розділі.

Коли почнеш прогулюватися по чародейской країні Шарарам, готуйся здійснювати безліч різних відкриттів. Найбільше сюрпризів чекає у Школі Магії, саме там будуть проходити навчання малюки, їх захоплюючі заняття навіть віддалено не схожі на уроки, що проводяться у звичайній школі. У цьому закладі познайомишся з такими професорами, як Карич, Копатича, Совунья і Їжачок. Вони із задоволенням запропонують на вибір безліч прикольних завдань і головоломок. Покажи свої вміння на шкільних уроках і успішно справся зі всіма дорученнями. А потім відвідай Лосяша, вже у нього припасений для гравців відмінний квест.

Коли доберешся до головної площі Шарарам, то зможеш пограти з іншими смішариками. Постарайся обзавестися житлом і особистим транспортом. Необхідно ще й на роботу влаштуватися, наприклад, в затишне кафе, дитячий садок або в якесь інше місце. На отриману заробітну плату можна купувати вбрання, розважатися в місцевих закладах Шарарам, грати з друзями, одним словом – круто веселитися. Більшою мірою в грі смішарики шарарам все залежить від того, наскільки старанно гравець буде працювати. Чим краще працюєш, тим активніше і різноманітніше потім відпочиваєш.

.
Ігри з мультфільмів