Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Смурфики

Флешки які ви знайдете в цьому розділі - це мультяшні вигадані істоти. Вони живуть у невеликому селі, а їхні будиночки знаходяться прямо в середині грибів. У грі Смурфики можуть ходити і бігати, але найбільше їм подобається переміщатися стрибками. Всі смурфики дуже маленького зросту, приблизно в три яблука заввишки, а їх шкіра яскраво-блакитного кольору. Відмінною особливістю персонажів є не тільки колір шкіри, але і смішні білі шапочки, а також білі штанці. Щоб глядач міг відрізняти Смурфов у деяких з них є своя унікальна деталь в гардеробі. Наприклад, Спритник одягнений у комбінезон, а за вухом у нього завжди красується олівець.

У селищі Смурфов в основному живуть хлопчики, але є і три представниці прекрасної статі – Сассетта, Смурфетта і няня Смурф Імена персонажів барвисто описують їх характер. Є Знайка, Буркотун, Ледар та інші цікаві герої. До речі, в село до Смурфикам потрапити не так-то легко. Для цього потрібно пройти подорож через спекотні пустелі, гострі скелі і глибокі болота. Можна також застосувати магію, що і зробив злий Гаргамел. Він всіляко намагається накапостити маленьким синім чоловічкам і зробити їх життя нестерпним, але ми доведемо що смурфики завжди перемагають лиходія.

Мультфільм про незвичайних чоловічків був знятий в 1980-х роках, а вигадав їх бельгієць Пейо. Всього глядачам було представлено 9 сезонів мультсеріалу, а в 2011 році до загальної радості вийшов повнометражний фільм. Крім цього можна самому брати участь в пригодах хлопців, щоб в черговий раз подивитися на веселих жителів невеликого поселення.

.
Ігри з мультфільмів