Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Соник

Легендарний Соник чекає коли ж ти почнеш грати з ним. Цей колючий хлопчина був придуманий компанією Сега і наділений просто нереальною швидкістю і швидкістю. За довгі роки свого віртуального існування, їжачок кілька разів змінювався, удосконалювався і тепер ми його бачимо ось таким, стильним та яскравим. До речі, хотілося б відзначити, що малюк не вміє плавати, не забувай про це. Про його точному віці нічого сказати не можна, джерела надають різну інформацію, можна лише бути впевненим в тому, що йому не менше 10 і не більше 18 років.

По суті, саме він став основним конкурентом Маріо від Нінтендо. Персонаж бігає швидше за всіх і при необхідності може згорнутися в клубок з голками. Дана категорія нашого сайту присвячена флешкам саме з цим героєм, і багато геймери з задоволенням приєднаються до невгамовному хлопцеві, щоб розділити з ним усі принади захоплюючих пригод.

Ігри Соник порадують своїм динамічним сюжетом і точно не залишать байдужими любителів гострих відчуттів. Тут є як класичні, всім давно відомі історії, так і нові 3d версії гри.

Разом з Соніком супер їжачком ти покатаєшся на крутому мотоциклі, освоїш управління літаком, займатися пошуком золотих кілець або відмінностей. Одним словом, зможеш урізноманітнити своє дозвілля веселими й корисними заняттями.

.
Ігри з мультфільмів