Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Стикмен

Людина Палиця
Стикмен більше по душі хлопчикам, так як всі пригоди з них відносяться до числа бродилок, стрілянини, бійок, а саме такі жанри вони обожнюють. Кожна історія квестів відрізняється від попередньої, не тільки по сюжету, але й графічним оформленням, а також другорядними дійовими особами. Що стосується Стикмена – то він смішний і трохи безглузду пародією на людей.

У цього хлопчини, з яким ти зовсім скоро почнеш знайомиться в захоплюючій грі Стикмен, є всі кінцівки, що нагадують палички і голова. Тепер не складно здогадатися, чому саме його так прозвали, адже «stick» в перекладі з англійської позначається палиця. До речі, така конституція тіла не заважає персонажу спритно і швидко пересуватися, відважно вступати в протистояння з ворогом.

Відважний любитель пригод - Стикмен

Якщо порівнювати зовнішні якості, той сміливець поступається своїм 3d побратимам, реалістичним і красивим. Натомість внутрішні характеристики у нього на висоті і ще не один ворог не змусив героя трястися від страху або здатися. Боєць завжди бореться до кінця і ніколи не ховається в кущі, величезною кількістю супротивників його теж не налякати.

Дивак чудово володіє різними видами боротьби і спритно звертається зі всілякими видами зброї, а значить, від гри Стикмен ні за що відмовлятися не стане і з задоволенням візьме в ній участь. До того ж, якщо успішно провести кілька боїв, то можна заробити грошей і поліпшити свою екіпіровку, запастися енергією, а у квесті все це дуже стати в нагоді.

Стикмен обожнює золоті монетки, адже вони відкривають перед нею всі двері і дають можливість розвиватися, вдосконалюватися. Готуйся атакувати і здійснювати різкі випади, наносити стрімкі удари і кожен раз яскраво домагатися поставленої мети.

Вибирай будь-яку уподобану флешку берися розв'язувати її сюжет. Постарайся розібратися з кожною ситуацією і знайти вихід з проблемної ситуації. Вияви ініціативу, расправляйся з усіма лиходіями так, щоб іншим навіть і в голову більше не приходило зі своїми підступами і витівками лізти в твою сторону.

Тут тобі знадобитися вміння швидко реагувати, правильно підбирати зброю для місій і підійматися до вершин не дивлячись ні на що. Клич своїх друзів, разом можете влаштувати змагання і неодмінно досягнете перемоги. Стикмен готовий до звершень!

.
Ігри з мультфільмів