Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Стратегії

Можна дивуватися різноманітності сучасного світу комп'ютерних розвагах. Своєю кількістю дивують ігри стратегії, вони відрізняються від інших жанрів чималим числом аспектів. В стратегіях не доведеться багато клацати мишкою, тут головне обмірковувати кожен крок і стратегічно мислити. Такі флешки надають позитивний вплив не інтелектуальні здібності, вчать приймати рішення в не простих і незвичайних ситуаціях, прораховувати ходи.

Ігри стратегії - онлайн для хлопчиків

Шутери, стрілялки, симулятори мають масу шанувальників, вони динамічні і захоплюючі. Ігри стратегії – не менш гідний варіант для дозвілля. Ти можеш втілитися в особистість ватажка численної армії, очолити країну і приєднатися до глобальної битві. Спробуй реалізуватися, як легендарний полководець, ігри стратегії для хлопчиків дають такий шанс. Сьогодні стратегії здобули неабияку популярність серед геймерів, адже всім іноді хочеться взяти на себе командування військом або завоювати нову територію.

Ігри стратегії мають масу відмінностей між собою. Є економічні версії – SimCity, військові варіанти Warhammer, змішані за типом - Total War. Бувають покрокові, RTS (їх ще називають стратегіями в реальному часі). Якщо вірити фактам, то першою стратегією стала Stonkers, випущена ZX Spectrum в 1983 році. З того часу розвиток жанру почало набирати обертів і набула великого розмаху.

Багато мріють командувати, панувати, керувати, в цьому немає нічого дивного. Всередині кожного живе завойовник, часом геніальний бізнесмен, якого треба злегка розворушити. В реальному житті не у всіх є такі можливості, які дає віртуальний світ. Але спрагу могутності задовольнити хочеться, ігри стратегії даний шанс надають. Будь запросто відчує себе в образі тирана, голови або правителя, занурившись в історію.

Як досягти результативності в стратегіях?

Навіть в ілюзорному світі нелегко стати успішним. Для цього треба багато старатися, докладати багато зусиль. Складні завдання вимагають таланту, навичок і знань, швидкого прийняття рішень. Особливо це стосується RTS або багатокористувацьких. Порівняти їх можна з шахами, ускладненими у кілька разів.

Відомо, що людина отримує незрівняне задоволення від завершення справи або завдання. Це легко пояснити – успіх призводить до виділення «гормонів щастя» в організмі. Масштаби закінченою місії впливають на габарити насолоди. Випробувати вищезазначене почуття не складно, для цього не доведеться ризикувати здоров'ям або фінансами. У віртуальному світі за дві-три години не проблематично досягти того, до чого в звичайному житті довелося б йти роками. Можна за пару днів обзавестися величезним майном, впливовістю і багатством.

Позитивний вплив стратегій

Крім приємного відчуття, вони несуть користь. Деякі відносяться до комп'ютерних подвигів негативно, але цей факт заперечити не вийде. У педагогіці часто рекомендують використовувати в освітніх цілях навчання. Комп'ютерні історії можна віднести до корисних. Під час виконання завдань геймери знайомляться з історичними моментами, що відбувалися кілька років або століть тому. Особливо це стосується відомої «Total War». Розвиток ходу подій практично повністю залежить від маніпуляцій воєначальника. Крім енциклопедичних даних, флешки вчать аналітичного мислення, покращують вміння активно розбиратися з важкими ситуаціями, робити прогнози на майбутнє. Глобально мислити в майбутнє – не просто.

В епоху античності було багато воєн. Найбільш розвинені держави, очолювані видатними особистостями, прославилися і їх пам'ятають до сих пір. Середньовіччя теж оповите битвами з застосуванням різних видів озброєння. З усіма цими ближче познайомитися можна в стратегіях. У нас на сайті зібрані кращі ігри стратегії, вони перенесуть всіх бажаючих у центр гарячих подій. Готуйся взяти на себе відповідальність за долю країни або народу, вияви особисті вміння, приміряй на себе амплуа керівника.

.
Ігри з мультфільмів