Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Game tycoon

  Пропонуємо вашій увазі самий популярний авіасимулятор в світі – Game tycoon! Тут ви зможете по справжньому освоїти управління величезною авіакомпанією, конкуруючи з користувачами по всіх континентах.

  Створюйте в грі Game tycoon власні авіалінії і відстежуйте їх рентабельність завдяки довідками і статистикою. Подбайте про те, щоб перельоти у ваших літаках були максимально комфортними і безпечними для пасажирів. Наймайте лише кваліфікованих працівників. Вся команда – від пілотів до стюардів - повинна бути професійною, адже в цьому бізнесі, як у ніякому іншому, важливі зібраність і відповідальність. Якщо вам вдасться згуртувати такий колектив, будьте впевнені – абсолютно кожна людина цієї планети буде готовий піднятися на борт вашого лайнера.

  Перш ніж тиснути на старт, рекомендуємо вам ознайомитися з деякими особливостями гри Game tycoon:

  • – Це багатокористувацька забавка, для проходження якої вам знадобиться інтернет.

  • Game tycoon – покрокова гра, при цьому на кожен хід займає 2 години.

  • Тут вам надані на вибір 138 реальних моделей авіалайнерів.

  • Ви відвідаєте 460 найкрасивіших аеропортів.

  • Ви можете оновлювати свій парк, а також продавати і купувати старі машини.

  • У вашій компетенції керівництво не тільки пасажирськими, але і вантажними маршрутами.

  • Game tycoon ви постійно підтримуєте зв'язок з іншими геймерами, і також маєте можливість контролювати свій рейтинг, звіряючись з внутрішньої таблиці лідерів.

  Щоб стати доларовим магнатом в Game tycoon, необхідно мінімізувати витрати. Це можливо, якщо тримати під контролем статті витрат. Наприклад, перегляньте роботу офісів і кас, або візьміть в оренду паливне сховище, щоб запастися пальним за оптовими цінами. Також радимо не шкодувати існуючі трафіки, і закривати їх, якщо вони не приносять дохід або на них є багато конкурентів.

  Щоб збільшити прибуток в Game tycoon, слідкуйте за тарифами. Коли всі лінії завантажені на 100%, буде розумно підняти вартість квитків. Але якщо попит на ваші послуги впав до 70% - знижуйте ціну. Кращим рішенням буде відкрити новий рейс, який приверне до вас бізнесменів або туристів.

  Крім витрат на обслуговування авіапарку, закладіть в бюджет інвестиції на маркетинг і рекламу. Допомога професіоналів у цій сфері допоможе популяризувати вашу компанію, а значить, кожен вкладений в PR долар окупитися вам з лишком.

  .
Ігри з мультфільмів