Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри стрілялки

Приєднатися до боротьби з зомбі, відбити напад банди терористів, стати частиною ельфійського племені лучників або озброїтися снайперською гвинтівкою можна в ігри стрілялки. Яскраві, захоплюючі, продумані до дрібниць, що володіють відмінним геймплеєм і графікою – ігри стрілялки, вони стануть незамінним розвагою для всіх любителів пригод войовничих.

Ігри стрілялки для хлопчиків - онлайн безкоштовно

Багатьох відвідували ідеї про участь у непередбачуваних боях, в них можна відчути почуття адреналіну. Задоволення від влучних пострілів по противнику непередавано. Квести, у яких є зброя, апріорі є мужніми, ігри стрілялки занурюють у реалістичні бойові події, відкривають двері в азартні перестрілки. У нас на сайті зібрані самі круті ігри стрілялки для хлопчиків. Солідна колекція може похвалитися своєю різноманітністю, геймер будь-якого віку неодмінно підбере собі стрілялку.

Стрілялки ігри, не втрачають своєї актуальності

Підростаючі чоловіки завжди позитивно і з інтересом ставилися до зброї. Надивившись фільмів і мультиків, вони спочатку споруджували мечі та луки з дерева, палиць і гілок. Просили батьків купувати в магазинах пластмасові автомати, пістолети і лазери. Матеріал, з якого виготовлено озброєння, несе маленьке значення, величезну роль займає фантазія і уява, саме ці чинники є рушійною силою.

Коли з'явилися комп'ютери, все змінилося, вони внесли в наше життя віртуальні розваги. Стрілялки швидко зайняли одну з найбільш затребуваних ніш. Віртуальні світи запропонували безліч варіантів розвитку подій, різноманітність і яскраві фарби. Тепер можна озброюватися практично справжніми наганами, кулеметами, вирушати в гущу лютих битв, переміщатися між часовими точками, відвідувати вигадані міста і планети, майбутнє і минуле. Можеш стати солдатом часів першої світової війни або другий, відправитися на тисячу років вперед і помірятися силами з інопланетними загарбниками.

Якщо мрієш розгромити ряди штурмовиків імперії в руках з лазерною гарматою – ніхто тебе зупиняти не стане. Як тільки потрапиш по супернику, він падає, як підкошений і сумнівів у влучності виникати не буде. Ігри стрілялки для ПК мають чимало істотних плюсів. І якщо кілька років тому відчути фізичну активність і напруженість було не можна. То сьогодні технології усунули цей недолік.

Вже створені ігри, надають можливість проводити постріли з реальним ворогам в житті. Багато чули про пейнтбол, лазертэге і подібних розважальних заходах. Дитячі войнушки придбали глобальні масштаби. Кожному учаснику стрілялки видається персональний костюм і обмундирування. Створюється максимально наближена до військових дій обстановка. Організатори обладнують полігони та майданчики і контролюють те, що відбувається, придумуючи захоплюючий сценарій для всіх сторін протистояння.

Корисні тактики для влучної стрільби

Щоб досягти пристойних результатів у стрілялках, віртуальних чи ні, треба володіти деякими прийомами. Вони допоможуть здійснювати максимально ефективні дії і вражати суперника, ховаючись при цьому від його атак.

Пошук укриття

Ефективний і не вимагає особливих навичок порада – шукайте укриття. Щоб завдати шкоди супротивнику, треба зробити серію влучних пострілів. Зробити це вийде з безпечного місця. Тільки коли тіло не піддається атаками і захищена з усіх боків стінами, земляними насыпами або каменями, можна зосередитися на мішені. Цей метод не панацея, особливо бувалих такою тактикою не здолати, вони її розкусять і обійдуть в два рахунки. До того ж, відсиджуючись, полонених не візьмеш і території не захопиш.

Рухайся і станеш важкодоступній метою

Активно переміщається жертва ускладнює завдання, у неї не просто потрапити. Людина, що грає в стрілялки, підтвердить цей факт. Тому, вибравшись з окопу. Починай бігати, стрибати, роби свою траєкторію непередбачуваною, якщо не хочеш загинути.

Тонкощі стрільби

Запорука успішного бою – це не тільки невидимість і непомітність. Завдання кожного геймера – знищити всі ворожі об'єкти, для цього треба розробити збройну операцію і реалізувати її. Кожен професійний снайпер знає, що це непросто. Можна дати масу порад і настанов початківцям стрільцям. Важливо, призвичаїтися стріляти зі статичною позиції, робити під час бігу випади – нерозумно, це негативно позначиться на попаданні. У підсумку видаси свою позицію, витратиш час і патрони. Накличеш на себе небезпеку. Зупинись на кілька секунд, прицілься і стріляй короткою чергою.

Коли випускаєш кулі невеликою серією, шанс ураження цілі збільшується. По часу це не затратно, довга низка тут програє. Саме тому чимала частина автоматів має режим, що передбачає стрілянину по три снаряди поспіль. Така тактика нагоді при боротьбі з рухомими мішенями, їх важче вразити. Вияви прозорливість і предугадай, в яку сторону рвоне намічена жертва.

Можна довго обговорювати дієві і корисні методи, давати рекомендації, але користі від них буде мало, якщо немає практики. Саме вона дає найбільш потужний ефект, стріляй в стрілялках, навчишся відчувати зброю, розберешся в бойових ситуаціях, почнеш дослідно оцінювати ситуації, продумувати кроки.

У вигаданому світі існує вражаюча кількість стрілялок різних жанрів і напрямів. Регулярно з'являються нові категорії, інші застарівають і втрачають прихильників, але стрілялки не втратять актуальності ніколи. Жодна інша аркада не дасть такого відчуття і схожих емоцій. Бути безстрашним бійцем хочуть всі хлопчаки, для них така можливість є. Можна уславитися легендарним воїном, якщо натренувати потрібні навички! Іди на стежку війни, якщо прагнеш видовищ та емоцій!

.
Ігри з мультфільмів