Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Супер бійці

У кожного хлопчиська всередині живець воїн, який хоче і любить битися, але у кого-то цей «боєць» виявляється більше, у когось менше, і зараз, краще демонструвати свої навички або на спеціальних рингах під наглядом тренера, або у віртуальному світі, наприклад, за допомогою гри супер бійці.

Тут ніхто не прийде на допомогу і не захистить старший брат або мама з татом, залишається сподіватися виключно на власні сили. Ці забави можна в деякій мірі навіть назвати корисними, вони загартовують хлоп'ячий характер, роблять його більш стоїчним і мужнім. Супер бійці навчать відстоювати власні права та інтереси, захищати свою честь.

до Речі, варто також зазначити, що комп'ютерні розваги – це також досить непоганий спосіб виплеснути негативну енергію і нагромадилася злість. Краще поборотися на комп'ютері в супер бійці і там комусь наваляти по голові, чим підбити око опоненту в школі або дитячому саду. До того ж у звичайному світі вирішувати конфлікти і непорозуміння при помиї куркулів – це остання справа і за таке по голові ніхто не погладить. А ось в іграх супер бійці можна не стримувати свої пориви і бажання, тут ніхто не постраждає, і лаяти не будуть за те, що комусь крутих стусанів всипав.

На нашому порталі ми зібрали непогану і цікаву підбірку і зараз кожен бажаючий може ближче з нею ознайомитися. Хлопчаки неодмінно знайдуть бійки цікавими і вартими уваги, будь відшукає собі флешку за смаком і з задоволенням проведе в її компанії час.

В даному розділі є вельми різноманітний перелік квестів – не тільки ретро бродилки, в яких можна позмагатися у кмітливості з комп'ютером або реальним ворогом. Тут доведеться виступити на захист добра і справедливості, відстояти інтереси позитивних і чесних персонажів. Потрібно розраховувати на міць і силу кулаков, застосовуй її, як тільки завидишь ворога на горизонті.

Час від часу деякі стануть наділяти вас зброєю, адже іноді просто не буде можливості вступити в рукопашну. Якщо у противника автомат, то з ноги його вже не вкладеш. Включи свою відвагу і хоробрість, не трусь при вигляді лиходіїв і невпинно просувайся вперед, керуючи діями свого персонажа. Можеш порушувати правила, якщо випаде така можливість, адже головне – домогтися поставленого завдання будь-якою ціною.

З супер бійцями ти зможеш побувати на арені з кулачними боями, в яких ніхто не має рамок чи обмежень, подібні пригоди подарують масу адреналіну і гострих відчуттів. Вивчи подробиці процесу управління і починай невпинно йти у напрямку до означеної мети. Приємного проведення часу.

.
Ігри з мультфільмів